

AB zaprasza branżę RTV/AGD do Arłamowa
Kilkuset gości i kilkudziesięciu wystawców w trakcie AB Innovation Days spotka się w najbliższy piątek i sobotę (3-4 czerwca) w Hotelu Arłamów, by poznać najnowsze trendy oraz nowości w branży RTV&AGD. Jest to już trzecia edycja targów organizowanych przez największego dystrybutora w Europie Środkowo-Wschodniej.
Jak co roku targom towarzyszy hasło przewodnie „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”. Zgodnie z nim wystawcy zaprezentują nowości rynku RTV/AGD dostępne w ofercie AB S.A. oraz podzielą się wiedzą w trakcie kilku sesji szkoleniowych. W trakcie szkoleń będą prezentowane nowości produktowe i technologiczne oraz oferta usług dodatkowych (np. przedłużona gwarancja), która pozwala zwiększyć rentowność sprzedaży. Dodatkowo podczas targów będzie można dowiedzieć się o założeniach sieci franczyzowej Kakto oraz co w jej ramach oferuje swoim partnerom wrocławski dystrybutor. Kakto to dynamicznie rozwijająca się sieć, obecnie licząca ponad 180 sklepów oferujących artykuły RTV/AGD.
Poprzednie edycje AB Innovation Days potwierdziły atrakcyjność formuły telewizyjnego Studia AB. Także w tym roku wszyscy uczestnicy, w tym przedstawiciele sieci handlowych oraz sklepów, a także producenci oprócz zapoznania się z nowinkami rynku, będą mogli wysłuchać rozmów ekspertów i liderów rynku prowadzonych przez znaną telewizyjną dziennikarkę, Joannę Górską.
Na zakończenie targów AB Innovation Days odbędzie się uroczysta Gala, w trakcie której już w mniej formalnej atmosferze zaproszeni goście obejrzą energetyczny występ Patrycji Markowskiej. Wieczorną Galę poprowadzi Joanna Górska.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Truck Care rusza z nową ofertą na ciągniki MAN TGX
2026.06.30Granice wracają do handlu. Dlaczego dziś o sukcesie w eksporcie decyduje nie tylko logistyka
2026.06.30Przestępstwo w zasięgu kamery. Integracja monitoringu coraz ważniejsza dla bezpieczeństwa miast
2026.06.293 euro, które zmieni e-commerce. Tanie paczki z Chin na celowniku UE
2026.06.29Europa nie wygra wyścigu o magazyny energii samą skalą. Musi wygrać jakością integracji z siecią
2026.06.29Ponad co ósmy system ESS z nieprawidłowościami krytycznymi dla bezpieczeństwa. SMA wskazuje, gdzie zaczyna się niezawodność projektu
2026.06.29Alides Polska zajmuje strategiczną pozycję na Żoliborzu pod realizację nowego flagowego projektu
2026.06.29Bogi Gabrovic dołącza do Peakside, aby wspierać realizację akwizycji w Polsce
2026.06.29Olivia Centre wprowadza na rynek nową markę: Olivia Rent
2026.06.29





