informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Acer ogłosił premierę swoich nowych e-rowerów i e-scooterów

Acer ogłosił premierę swoich nowych e-rowerów i e-scooterów

Moto / 2024.07.04

Podczas trwających we Frankrurcie targów EUROBIKE 2024 Acer ogłosił swoje nowości w zakresie e-mobility. Producent zaprezentował e-rowery Acer ebii elite, serię eNomad-R oraz Acer eCargo-M, które mają zrewolucjonizować miejską mobilność.  

Przedstawiamy e-rower ebii elite

Od czasu premiery pierwszego ebii w 2023 r. Acer otrzymał liczne wyróżnienia, w tym nagrodę TIME Magazine Best Investions of 2023, Good Design Award i Taiwan Excellence Award. W tym roku producent postanowił wzmocnić rodzinę e-rowerów o nowy model — ebii elite.

Ebii elite nie tylko dziedziczy wszystkie najlepsze cechy swojego poprzednika, ale wprowadza również liczne ulepszenia, które czynią go jeszcze bardziej funkcjonalnym i wszechstronnym. Dzięki zwiększonemu przyspieszeniu i lepszym możliwościom pokonywania wzniesień, ebii elite jest doskonałym wyborem dla osób potrzebujących niezawodnego środka transportu w zróżnicowanym terenie miejskim i poza nim.

Model ten został zaprojektowany z myślą o codziennych dojazdach do pracy, zakupach, krótkich wycieczkach i transporcie produktów, co możliwe jest dzięki szerokiej  gamie akcesoriów, takich jak przedni i tylny bagażnik. Użytkownicy ebii elite mogą cieszyć się wygodą i praktycznością, niezależnie od sytuacji, w której obecnie się znajdują. Jego minimalistyczny design, zintegrowana technologia AI oraz doskonałe parametry techniczne sprawiają, że jazda nim to czysta przyjemność.

Dla każdego coś nowego

Oprócz wcześniej opisywanego e-roweru, Acer prezentuje również dwa inne modele: Predator eNomad-R i Acer eNomad-R ST. Ich konstrukcja została zaprojektowana z myślą o wszechstronności w mieście. Wyposażone w wytrzymałe ramy ze stopu aluminium i grube opony, oferują komfort i bezpieczeństwo na różnych nawierzchniach. Dodatkowo Acer eCargo-M, z maksymalną ładownością 230 kg, jest idealnym wyborem na rodzinne wycieczki i codzienne dojazdy do pracy, oferując możliwość przewozu dodatkowych toreb i akcesoriów.

Cena i dostępność

Acer ebii jest już dostępny w Europie w cenie od 3 999 EUR. 

Modele Acer ebii elite, Predator eNomad-R, Acer eNomad-R ST, Acer eCargo-M, Acer eCity-R i Acer eUrban-R będą dostępne w Europie od czwartego kwartału 2024 roku. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe