

Acer został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata League of Legends 2016
Acer został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w grę League of Legends 2016 oraz wydarzenia 2016 All Star Event. Wezmą w nich udział najlepsi gracze z całego świata i powalczą o miano najlepszego zespołu na świecie. W ramach współpracy z organizatorami turnieju, Acer wyposaży w monitory Predator XB1 wszystkie sceny, sale treningowe oraz stanowiska do streamowania rozgrywek.
Mistrzostwa Świata League of Legends, znane szerzej jako Worlds, to międzynarodowy turniej e-sportowy trwający 5 tygodni, w trakcie którego drużyny zapewniają widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. W finałach bierze udział 16 zespołów, które zwyciężyły w regionalnych ligach, między innymi z: Ameryki Północnej, Europy, Korei, Chin czy Tajwanu. Gracze zawalczą o pulę nagród, która w tym roku wyniesie aż 2 miliony dolarów amerykańskich. Zawody mają miejsce w Los Angeles, rozpoczęły się 29 września i potrwają do 29 października.
- LoL All Star Event zaangażuje kibiców do wywarcia wpływu na rozgrywkę
Po zakończeniu Mistrzostw Świata kibice będą mogli zagłosować na swoich ulubionych graczy, którzy wezmą udział w wydarzeniu All Star Event, a także tryby rozgrywki. ASE rozegra się w Barcelonie pomiędzy 8 a 11 grudnia.
źródło: acer/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Flovi otwiera drogę do elastycznych zleceń za kierownicą
2026.05.22EFL we współpracy z ING Bankiem Śląskim przeprowadził emisję obligacji o wartości 250 mln zł
2026.05.20Matexi Polska wprowadza do oferty unikalną inwestycję Apartamenty Józefińska 16
2026.05.20Biustowniczki w G City Targówek – bezpłatne badania USG piersi dla młodych warszawianek
2026.05.19EFL: mimo spadku rynku zielonych aktywów, popyt na wybrane rozwiązania energetyczne rośnie
2026.05.19Butikowe inwestycje – trend, dla tych, którzy szukają jakości i klasy
2026.05.19Najlepsze marki, projekty i ludzie na rynku nieruchomości. Konkurs WIZJERY’26 rozstrzygnięty
2026.05.18CEVA Logistics publikuje Raport CSR za 2025 rok – kluczowe osiągnięcia
2026.05.18Historyczny Night Longest Drive na pasie startowym lotniska Poznań Airport. Zwyciężył David Shinto.
2026.05.16





