

ACTION S.A., najmocniejszy wśród dystrybutorów w segmencie Telecom - Lider w branży GSM
ACTION sukcesywnie rozszerza portfolio produktowe w segmencie Telecom, obecnie spółka posiada umowy dystrybucyjne ze wszystkimi liczącymi się producentami telefonów. Dzięki temu klienci mają w jednym miejscu dostęp do kompleksowej oferty sprzętu i akcesoriów, odpowiadających im potrzebom. Z najnowszymi propozycjami w ofercie ACTION będzie można zapoznać się już 24 września br. podczas Mobility Reseller Days w warszawskim centrum Expo XXI.
- ACTION jest bardzo dobrze zanany jako dystrybutor IT, RTV/AGD. Tymczasem jesteśmy równolegle wiodącym dystrybutorem Telecom w Polsce. Naszą konkurencyjną przewagą jest nie tylko kompleksowa oferta produktowa, ale przede wszystkim know-how poparte 20-letnim doświadczeniem funkcjonowania spółki na rynku. Praktyka w dystrybucji, nowoczesne rozwiązania logistyczne oraz wysokiej klasy specjaliści stawiają nas w czołówce dystrybutorów na rynku telekomunikacyjnym - mówi Sławomir Harazin, wiceprezes ACTION S.A. – Niezawodność w działaniu oraz szybkość w reagowaniu na bieżące potrzeby klientów ma fundamentalne znaczenie w naszym biznesie. Nasi klienci mają dostęp do bogatej oferty, którą dostarczamy pod ich drzwi w Polsce w ciągu 24 godzin – dodaje Sławomir Harazin.
Pełną ofertę, jako dystrybutora z branży GSM, ACTION S.A. zaprezentuje na Mobility Reseller Days, największym w Polsce spotkaniu branży nowych technologii o charakterze B2B, opartym na indywidualnych spotkaniach pro-sprzedażowych. Spółka przedstawi najnowsze propozycje wiodących producentów m.in. Sony, Samsung, HTC, LG, Huawei, które zaprezentowane zostały na największych targach w Berlinie IFA 2014.
- Od wielu lat aktywnie rozwijamy się na rynku. W tej chwili mogę powiedzieć, że jesteśmy liderem w dystrybucji urządzeń mobilnych. Współpracujemy właściwie ze wszystkimi producentami na rynku telecom, co jest cenne dla naszych klientów, bowiem u jednego dystrybutora mogą oni znaleźć bogatą ofertę urządzeń oraz akcesoriów i szybko reagować na bieżące potrzeby klientów końcowych. Nie ma w Polsce innego dystrybutora z tak bogatą ofertą oraz tak rozbudowanym i niezawodnym zapleczem logistycznym – komentuje Sławomir Pająk, Pełnomocnik Zarządu ACTION S.A. ds. GSM – Zapraszam na stoisko ACTION na Mobility Reseller Days. Będzie to idealna okazja do zapoznania się z naszą ofertą, jako dystrybutora GSM oraz pole do wymiany opinii na temat nowinek technologicznych - dodaje Sławomir Pająk.
źródło: action/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Rethink, redesign, reuse: Anna Branicka o projektowaniu w duchu zero waste i nagrodzie EPA
2026.01.13Wrotki, muzyka i dobra kuchnia. Ferie w rytmie zabawy w G City Promenada
2026.01.13Matexi Polska zwiększa sprzedaż mieszkań
2026.01.13Krzysztof Szargawiński dołącza do zespołu Office Agency w Avison Young
2026.01.12Ferie zimowe z Mistrzami Budowania w G City Targówek
2026.01.12MLP Group z rekordowym leasingiem
2026.01.12Destino Domy od EKOPARK - nowa przestrzeń mieszkaniowa w sąsiedztwie Błoń Krakowskich
2026.01.09Entre – nowa inwestycja EKOPARK na Prądniku Białym. Funkcjonalne, miejskie osiedle w kameralnej odsłonie
2026.01.09Rubble i jego ekipa przejmują G City Promenada. Dwa dni budowlanej zabawy dla dzieci
2026.01.09





