informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Aktywny Dzień Dziecka w Porcie Łódź

Aktywny Dzień Dziecka w Porcie Łódź

Wydarzenia / 2022.05.24

Na dwa dni, w piątek 27.05 i sobotę 28.05, zielone tereny na tyłach Portu Łódź zamienią się w ogromny tor survivalowy. Centrum zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego, aktywnego świętowania nadchodzącego Dnia Dziecka i udziału w szalonej zabawie na świeżym powietrzu. Wydarzenie jest bezpłatne, a swoją pociechę zapisać można poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej Portu Łódź.

Dzień Dziecka już za rogiem, zatem to ostatni dzwonek by pomyśleć o wypełnieniu najbliższych dni atrakcjami, które smyki uwielbiają. Idealną propozycją będzie ekscytujący mini bieg z przeszkodami, który odbędzie się w najbliższy piątek (27.05) i sobotę (28.05) w Porcie Łódź. Na dzieciaki czekać będzie 18 przeszkód do pokonania, w tym zasieki, zaciemniony tunel, labirynt czy basen wypełniony błotem. W bojowy nastrój uczestników wprowadzą specjalne kamuflujące malunki, którymi przyozdobią swoje buzie, a także trenerzy prowadzący rozgrzewki przed startem. Mnóstwo pozytywnej energii oraz śmiechu i dobrej zabawy – gwarantowane! A na koniec pamiątkowe zdjęcie na ściance fotograficznej. 

Do udziału w bezpłatnej grze terenowej można zgłaszać dzieci w wieku od 3 do 8 lat w kategorii „kadet” oraz w wieku od 9 do 13 lat w kategorii „junior”. Wydarzenie odbędzie się w turach rozpoczynających się co pół godziny, w piątek od 16.00 do 20.00 oraz w sobotę od 10.00 do 17.00

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe