

Aluprof podwójną Budowlaną Marką Roku
Złota i Srebrna Budowlana Marka Roku to dwa tytuły, jakie zdobył Aluprof w ostatnim plebiscycie konsumenckim, organizowanym przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Nagrody te przyznawane są najlepszym firmom w branży, których oceny dokonują klienci.
Program Budowlana Marka Roku prowadzony jest nieprzerwanie od 2005 roku. Celem plebiscytu jest wyłonienie rzetelnych firm budowlanych, dostarczających produkty najwyższej jakości. Nagrody przyznawane są na podstawie badań CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing) na reprezentatywnej próbie 2 000 firm wykonawczych. W tym roku Aluprof został doceniony aż w dwóch kategoriach – Profile aluminiowe okienne, w której zdobył tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2014 oraz Rolety zewnętrzne, w której otrzymał tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2014. Wręczenie nagród Budowlana Marka Roku odbyło się 13 czerwca, podczas uroczystej Gali w hotelu Lord w Warszawie.
Celem Aluprof od zawsze było dostarczanie produktów najwyższej jakości i zapewnienie kompleksowego doradztwa. Dlatego uważnie słuchamy naszych klientów i staramy się precyzyjnie odpowiadać na ich potrzeby. Dzięki temu w wielu budynkach w Polsce i na świecie zastosowano już nasze systemy, opracowane indywidualnie pod kątem wymogów danej inwestycji. Przyznane nagrody są dla firmy motywacją do dalszego działania i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań – mówi Tomasz Grela Prezes Zarządu Aluprof S.A.
Aluprof jest częścią Grupy Kapitałowej Kęty S.A. Przedsiębiorstwo należy do ścisłej europejskiej czołówki producentów systemów aluminiowych. Firma prowadzi działalność w Czechach, Niemczech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, a także na Ukrainie i Węgrzech. Główna siedziba Aluprof S.A. wraz z liniami produkcyjnymi i centrum logistycznym zlokalizowana jest w Bielsku-Białej. Oddział w Opolu, produkuje natomiast są systemy roletowe. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych firmy wynosi niemal 70 000 m².
źródło: aluprof/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Ekstremalne mrozy przetestowały europejskie łańcuchy dostaw
2026.02.25DXC uruchamia globalne wdrożenie Amazon Quick i program wsparcia dla AI na dużą skalę
2026.02.25Biura ponownie w centrum uwagi inwestorów
2026.02.24PUCIO zaprasza do wspólnej zabawy w G City Targówek
2026.02.24Matexi zaprasza na dzień otwarty w gotowej inwestycji Do Wilgi
2026.02.24Szachowy weekend w G City Promenada. Warszawa zagra o tytuł Mistrza Szachownicy
2026.02.23Polscy konsumenci wyróżniają się na tle Europy Środkowo-Wschodniej - 9 na 10 stara się sięgać częściej po wodę niż napoje słodzone. Nowe dane
2026.02.23Krzysztof Wróblewski dołącza do zespołu Peakside
2026.02.23Brian Kober dołącza do zespołu JWA
2026.02.20





