

Andrzej Sowiński nowym Dyrektorem Zarządzającym HP Inc Polska
Firma HP informuje, że z dniem 1 października br. Andrzej Sowiński obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego HP Inc Polska. Sowiński będzie odpowiedzialny za kierowanie polskim odziałem organizacji, a także dalszy rozwój firmy.
Sowiński przez ostatnie lata pełnił funkcję General Managera w Lenovo, gdzie odpowiadał za rozwój firmy i wdrażanie nowych strategii na terenie kraju. Z branżą IT związany jest od ponad 30 lat, z których 9 przepracował jako General Manager w Hewlett Packard.
- To dla mnie zaszczyt objąć tak istotne stanowisko w HP – w firmie, w której już kiedyś miałem przyjemność pracować. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie współpracy z moim nowym zespołem, z którym wspólnie chciałbym wprowadzić organizację w nową technologiczną erę, innowacyjnych rozwiązań – komentuje Sowiński.
- Andrzej Sowiński odegra kluczową rolę w realizacji wieloletniego planu HP, którego celem jest umocnienie pozycji lidera firmy na rynku komputerów osobistych i rozwiązań drukujących, a także dalsza transformacja (zarówno rynku druku 3D, jak i graficznego). Bardzo się cieszę, że mogę ponownie powitać Andrzeja Sowińskiego w strukturach firmy HP. Jestem przekonany o tym, że wieloletnie doświadczenie Andrzeja oraz jego ogromne kompetencje zawodowe przełożą się na wymierny sukces naszej firmy, z niewątpliwą korzyścią dla naszych klientów i partnerów – mówi David Rozzio, Dyrektor Zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią i Channel Manager na Europę Środkową.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Mikołajkowy weekend w G City Plejada. Dwa dni pełne świątecznych spotkań i atrakcji dla najmłodszych
2025.12.03G City Promenada zaprasza do Świątecznego Miasteczka: kreatywne warsztaty i zimowe niespodzianki
2025.12.03Jak budować odporność łańcucha dostaw – Go Logis o dostawach dla przemysłu chemicznego
2025.12.03Zimowe Melodie w Promenadzie - wyjątkowy koncert gwiazd bajkowych przebojów i spotkanie ze Świętym Mikołajem!
2025.12.03G City Targówek zaprasza do Miasteczka Świątecznych Słodkości
2025.12.03Portale pracownicze – narzędzia HR na miarę czasów
2025.12.03560 pomysłów i 40 półfinalistów w V edycji Solve for Tomorrow
2025.12.03Początek roku w CH Kasztanowa pod hasłem nowych otwarć – drogeria dm i Pasta Club dołączają do grona najemców
2025.12.02Sparta Loyalty wdraża nowy program lojalnościowy dla klientów marki OCHNIK
2025.12.02





