informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Anna Goławska szefową nowego działu w Magazynie Businesswoman&life
Anna Goławska

Anna Goławska szefową nowego działu w Magazynie Businesswoman&life

HR / 2021.09.13

W czasopiśmie Businesswoman&life pojawił się nowy dział „Przedsiębiorcza Mama”. To wyjście naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, które umiejętnie łączą macierzyństwo z prowadzeniem biznesu.

- Redakcja Magazynu znalazła klucz do kobiecego sukcesu i pragnie się podzielić nim z kobietami – mamami, które marzą o tym, by osiągnąć niezależność i rozwijać swoje pasje. Tym, które już osiągnęły sukces, pokazuje co zrobić, aby nie zatracić swojej kobiecości i połączyć rolę bizneswoman oraz mamy. Będziemy prezentować przydatne gadżety, porady z obszaru wychowania maluszka, ale nie zapomnimy także o Mamach – bohaterkach i o sposobach na relaks po ciężkim dniu w pracy i w domu – mówi Elżbieta Jeznach, Redaktor Naczelna Magazynu.

Dział „Przedsiębiorcza Mama” obejmuje wszystkie tematy związane z edukacją i wsparciem mam, które postawiły na wychowanie dzieci, jednocześnie nie rezygnując z pracy zawodowej. - Stałym elementem działu będzie cykl Słownik Przedsiębiorczej Mamy, w którym pokażemy, że te dwa światy faktycznie mają ze sobą wiele wspólnego – mówi Anna Goławska, Szefowa Działu.

 „Businesswoman & life” to dwumiesięcznik, wydawany od ponad 10 lat. Skierowany jest do kobiet przedsiębiorczych i odznaczających się wysoką aktywnością zawodową, jednocześnie realizujących się w rolach spełnionych mam. Mają 25-45 lat i zajmują wysokie pozycje w strukturach korporacyjnych, zarządzają własną firmą lub chcą  rozpocząć działalność gospodarczą. Z drugiej strony – szukają rozwiązań, które ułatwią im macierzyństwo i pozwolą w ciekawy sposób spędzić czas z dziećmi – w domu/ na powietrzu lub pozwolą zadbać o ich pociechy.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe