informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Apex One – otwarcie największego w Polsce  centrum szkoleniowo-simracingowego w Sky Tower!
Apex One

Apex One – otwarcie największego w Polsce centrum szkoleniowo-simracingowego w Sky Tower!

Wydarzenia / 2021.11.24

Już 4 grudnia 2021 nastąpi oficjalne otwarcie największego w Polsce Centrum Szkoleniowo-Simracingowego Apex One, które mieści się na I piętrze Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich 95 we Wrocławiu.

Apex One to największe centrum simracingowe w Polsce, które zapewni mieszkańcom, turystom oraz pasjonatom wyścigów samochodowych nowy sposób na spędzanie czasu w samym sercu Wrocławia. Stanowi ono połączenie przestrzeni rozrywkowej związanej z motorsportem oraz miejsca przeznaczonego do profesjonalnego szkolenia kierowców, oraz całych zespołów racingowych. Wizyta w Apex One to również wspaniała okazja do przetestowania profesjonalnych symulatorów jazdy marki Qubic System, dostarczanej przez polską firmę, Motion Systems z Wrocławia.

”Wierzymy, że projekt Apex One przyciągnie nie tylko entuzjastów simracingu, ale każdego, kto ma ochotę przenieść się w świat wirtualnego motorsportu" - Michał Stanek, prezes i założyciel firmy Motion Systems.

„Staramy się, aby oferta rozrywkowa Sky Tower nieustanie się poszerzała. Mamy świadomość, że w ten sposób przyczyniamy się do zwiększania atrakcyjności także samego Wrocławia, co stanowi dla nas istotny punkt naszej działalności” – podkreślił Piotr Pirogowicz, dyrektor zarządzający w Develia S.A., będącej właścicielem i zarządcą Sky Tower.

LOKALIZACJA W SERCU WROCŁAWIA

Sky Tower to jeden z najbardziej charakterystycznych punktów na mapie Wrocławia, a jednocześnie najwyższy w Polsce budynek apartamentowo-handlowo-biurowy. Z przeszklonego tarasu, położonego na wysokości blisko 200 metrów, można podziwiać wspaniałą panoramę Wrocławia. która jest jedną z największych atrakcji turystycznych miasta.

Centrum Apex One znajduje się na 1. piętrze Sky Tower, w dogodnej lokalizacji, blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz ścieżek rowerowych.

TRZY STREFY RACINGOWE

Do dyspozycji Gości oddajemy trzy strefy racingowe GT, F1 oraz PRO, wyposażone w profesjonalne symulatory samochodów wyścigowych wraz z dedykowanymi akcesoriami niezbędnymi do odzwierciedlenia prawdziwego wyścigowego klimatu. Wszystkie urządzenia znajdujące się w centrum zostały zbudowane z wykorzystaniem systemów ruchu.

NIE TYLKO SIMRACING

Centrum Apex One to nie tylko wirtualne wyścigi, ale także określony i niecodzienny sposób na spędzanie czasu, zarówno w gronie przyjaciół, jak i podczas biznesowych spotkań. Apex One to idealne miejsce dla osób związanych ze światem motorsportu oraz niepowtarzalna okazja do wymiany kontaktów, nawiązania cennych relacji oraz organizacji spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe