informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Apex One - przenieś się w świat wyścigów w Sky Tower!

Apex One - przenieś się w świat wyścigów w Sky Tower!

Moto / 2021.08.12

W Sky Tower trwa budowa Apex One - największego centrum simracingowo-szkoleniowego w Polsce. To niezwykłe miejsce już jesienią zapewni mieszkańcom, turystom oraz pasjonatom wyścigów samochodowych nowy sposób na spędzanie czasu w samym sercu Wrocławia.

Apex One to połączenie przestrzeni poświęconej motorsportowi oraz ośrodka szkoleniowego dla profesjonalnych kierowców i całych zespołów rajdowych. Na powierzchni 600 m kw. powstaną trzy strefy racingowe: GT, F1 oraz VIP, wyposażone łącznie w kilkanaście profesjonalnych symulatorów marki Qubic System. Ich dostawcą jest inwestor projektu, polska firma Motion Systems z Wrocławia. Całość uzupełni luksusowy cocktail bar ze strefą wypoczynkową, gdzie będą organizowane spotkania biznesowe oraz  imprezy integracyjne.

- Wierzymy, że projekt Apex One przyciągnie nie tylko entuzjastów simracingu, ale każdego, kto ma ochotę przenieść się w świat wirtualnego motorsportu - mówi Michał Stanek, prezes i założyciel firmy Motion Systems - Apex One będzie również miejscem spotkań przedstawicieli świata simracingu, e-sportu i motoryzacji zarówno z Polski, jak i z zagranicy – dodaje.

Centrum simracingowe-szkoleniowe Apex One to miejsce unikalne w skali całego kraju: oprócz rozrywki na najwyższym poziomie zaoferuje również możliwość doskonalenia umiejętności jazdy profesjonalnym kierowcom. Organizowanie wieczorów integracyjnych i spotkań biznesowych w wyścigowym klimacie będzie absolutną nowością na eventowej mapie Wrocławia. Tym bardziej cieszymy się, że inwestor projektu, firma Motion Systems, wybrała na jego lokalizację Sky Tower - jedyne w swoim rodzaju, ikoniczne dla Wrocławia miejsce– komentuje Piotr Pirogowicz, dyrektor zarządzający w Develia S.A., która jest właścicielem obiektu Sky Tower.

Centrum Apex One powstaje na 1. piętrze budynku Sky Tower w sąsiedztwie strefy restauracyjnej. Otwarcie planowane jest na jesieni 2021 roku.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe