informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Aranżacje Agata Meble na festiwalu w Gdyni

Aranżacje Agata Meble na festiwalu w Gdyni

Wydarzenia / 2014.09.15

Eksperci z Agata Meble zaaranżowali wnętrza sal, w których odbywać się będą spotkania 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Agata Meble jest partnerem odbywającego się od 15 do 20 września 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Twórcy, zaproszeni goście i widzowie będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich zaaranżowanych przestrzeni do odpoczynku i dyskusji. Foyer Teatru Muzycznego oraz zamknięte strefy przeznaczone dla artystów i jury zyskają nową aranżację wykorzystującą meble i akcesoria z salonów Agata Meble. Ponad 200 różnych elementów: mebli i dodatków przywiezionych zostało specjalnie na potrzeby Festiwalu.

Wybrane elementy wyposażenia, wzbogacone o autografy twórców trafią na licytację, a środki pozyskane z tej akcji zasilą konto fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko.”

Aranżacje naszych scenografów są dopasowane do potrzeb poszczególnych pomieszczeń. Nie wszystkie miejsca będą dostępne dla publiczności, ale Festiwal to złożony projekt wiele rzeczy dzieje się za kulisami. Oprócz miejsca dla publiczności, zadbaliśmy o przestrzeń dla twórców, gości zagranicznych i jury obu konkursów. - powiedział Marek Gonsior, Dyrektor ds. Marketingu Agata Meble

[[[zdjecie,127,duze]]] Chcemy, by festiwal z każdym rokiem zyskiwał nie tylko na jakości artystycznej w odniesieniu do prezentowanych filmów, ale też zapewniał coraz lepsze warunki dla gości i widzów. Wspólnie z naszymi partnerami tworzymy święto polskiego kina. - powiedział Leszek Kopeć dyrektor festiwalu.

źródło: agatameble/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe