informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ARIA Development rozpoczyna trzeci etap nowego Osiedla Natura 2
Osiedle Natura 2

ARIA Development rozpoczyna trzeci etap nowego Osiedla Natura 2

Nieruchomości / 2022.05.13

Firma ARIA Development rozpoczyna sprzedaż i realizację trzeciego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie. W trzecim etapie do oferty zostanie wprowadzonych 80 mieszkań o powierzchni od 29 do 76 m2. Składać się on będzie z dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Pierwsze klucze mieszkańcy otrzymają pod koniec przyszłego roku.

Inwestycja w bliskości przyrody i dogodnym dojazdy do Warszawy.

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu.

Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w okolicy stolicy.

Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe).

Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla - dla dzieci - przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią szybkie i ciche windy. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu ARIA Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych.

Klienci doceniają jakość wykonania i atrakcyjną cenę.

Jesteśmy zadowoleniu z sukcesu sprzedaży pierwszego i drugiego etapu Osiedla Natura 2. Po raz kolejny zostaliśmy docenieni prze Klientów, którzy zdecydowali się na zakup mieszkań w naszym projekcie. Dowodzi to, że poza lokalizacją w otoczeniu lasu i zieleni, niezwykle ważna jest rozsądna cena oraz ekologiczne i smart rozwiązania – mówi Agata Zambrzycka, Dyrektor ds. Relacji z Klientem.

Nasi Klienci przywiązują również dużą uwagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego w firmie ARIA Development wynosi około 90 procent – to jeden z najlepszych wyników wśród polskich developerów – dodaje Agata Zambrzycka.

Najważniejsze liczby związane z nowym Osiedlem Natura 2:

  • Liczba mieszkań: 230 (80 w trzecim etapie)
  • Powierzchnia mieszkań: 29 do 76 m2
  • Liczba pięter: 3
  • Liczba budynków: 6 (2 w trzecim etapie)
  • 1,5 km do stacji SKM
  • 2 km do Zalewu Zegrzyńskiego
  • 0 metrów do lasu

Więcej o projekcie: www.ariadevelopment.pl

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe