informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Arsanit partnerem akcji ''Odmaluj swoją starą klasę''

Arsanit partnerem akcji ''Odmaluj swoją starą klasę''

CSR / 2017.11.21

W ramach konkursu 100 litrów farby Arsanit zostanie rozdzielone między 20 klasami z 11 województw, dzięki czemu uczniowie będą mogli odmienić oblicze ich miejsca nauki.

W listopadzie polskie klasy zakwalifikowane do konkursu ''Odmaluj swoją starą klasę'' otrzymają startowy pakiet produktów budowlanych. Znajdą się w nim m.in. farby JOKERFarb-AW SPECIAL od Arsanit, producenta chemii budowlanej i partnera akcji organizowanej przez firmę KAEM, a także tacki, pędzle, folie i inne akcesoria od firmy Hardy. Żeby wesprzeć uczniów w tym remontowym wyzwaniu, Arsanit przygotował dla nich łącznie aż 100 litrów farby, przekazanej do 20 placówek w 11 województwach na poziomie techników budowlanych i szkół zawodowych.

Arsanit zdecydował się dołączyć do akcji, żeby pomóc w integracji polskiej młodzieży w szkołach. Każdy budowlaniec potwierdzi, że majstrowanie to dobry sposób na łączenie ludzi. Z kolei lepsze relacje w grupie przeniosą się na większą satysfakcję uczniów z udziału w lekcjach w ładnie odmalowanych klasach.

Założeniem konkursu ''Odmaluj swoją starą klasę'' jest zachęcenie uczestników do częstszej współpracy, większej pomysłowości i nauki sprawnego wykorzystania narzędzi malarskich. Uczniowie mają za zadanie uwiecznić proces odmalowania klasy na swoich smartfonach, na co mają czas do kwietnia 2018 roku. O wygranej zadecyduje komisja konkursowa, oceniając najbardziej kreatywne opowiadania spośród wszystkich zgłoszeń. Nagrodą za pierwsze miejsce będzie tajemnicza wycieczka-niespodzianka, połączona z jazdą na poznańskim torze rajdowym, a za 2 i 3 miejsce będą przyznawane nagrody rzeczowe.

Więcej informacji o akcji ''Odmaluj swoją starą klasę'' można znaleźć na stronie hardy.pl/pl/konkurs.

źródło: arsanit/infromacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe