informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ASBIS I SEAGATE ŚWIĘTUJĄ 30. ROCZNICĘ WSPÓŁPRACY

ASBIS I SEAGATE ŚWIĘTUJĄ 30. ROCZNICĘ WSPÓŁPRACY

Wiadomości / 2022.06.07

W czerwcu 2022 r. przypada 30. rocznica partnerstwa w zakresie dystrybucji IT między wiodącym na rynkach EMEA dystrybutorem z wartością dodaną ASBIS a firmą Seagate, wiodącym producentem rozwiązań pamięci masowych. Seagate był pierwszym globalnym dostawcą IT, z którym ASBIS w 1992 roku podpisał umowę dystrybucyjną.

W ciągu tych 30-tu lat ASBIS utrzymał pozycję wiodącego dystrybutora firmy Seagate w regionie EMEA wypracowując bardzo dobre wyniki dla swojego partnera. Partnerstwo ewoluowało od dystrybucji dysków HDD, SDD i dysków zewnętrznych do bardziej złożonych i profesjonalnych rozwiązań.

W październiku 2020 r. współpraca została rozszerzona. ASBIS rozpoczął dystrybucję systemów pamięci masowej Seagate w regionie EMEA, stając się pierwszą firmą, która wprowadziła na rynki w tym regionie systemy pamięci masowej klasy korporacyjnej bezpośrednio od firmy Seagate. Świetne wyniki z tego kierunku współpracy zostały wyróżnione nagrodą „Partner systemowy roku 2021”, którą firma Seagate przyznała ASBIS.

„ASBIS i Seagate odbywają wspólnie długą podróż, podczas której dokonali bardzo dużo. Obie firmy mają zarówno co wspominać i świętować, ale też z uwagi na kolejne nowe projekty, mają czego oczekiwać w przyszłości. To przykład wspaniałego partnerstwa strategicznego, które z czasem tylko się umacnia i buduje obie strony. Mamy nadzieję, że nasz wzajemny szacunek, stała lojalność i niezrównane doświadczenie doprowadzą do wielu innych takich rocznic” – powiedział Marek Horyl, Dyrektor Marketingu Produktu w ASBIS Enterprises.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe