informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ASBIS otwiera  21. salon Apple

ASBIS otwiera 21. salon Apple

Nieruchomości / 2022.08.04

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, otworzył w Batumi w Gruzji iSpace – pierwszy w zachodniej Gruzji oraz największy i najnowocześniejszy w tym kraju salon Apple ze statusem Apple Premium Reseller. Jest to też już 4. Salon Apple prowadzony przez ASBIS w Gruzji. ASBIS jest oficjalnym dystrybutorem produktów Apple w 11 krajach zrzeszonych w ramach Wspólnoty Niepodległych Państw oraz prowadzi na terenie swojej działalności w sumie 21 salonów Apple.

Nowy salon iSpace jest zlokalizowany w największym i najbardziej popularnym centrum handlowym Metro City w Batumi, mieście, które liczy około 160 tys. mieszkańców. Ma on blisko 120 m2 powierzchni i jest zaprojektowany jako showroom marki Apple. iSpace to sieć sklepów technologicznych Apple z prestiżowym statusem Apple Premium Reseller, która obecna jest również w Armenii, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Ukrainie i na Białorusi. Salon iSpace w centrum handlowym Metro City będzie czwartym w Gruzji, trzy pozostałe znajdują się w stolicy kraju Tbilisi.

 

W nowym iSpace w Batumi znajdą się wszystkie produkty i nowości firmy Apple, oficjalnie dostępne w Gruzji. W salonie będzie też działało autoryzowane centrum serwisowe Apple. Otwarcie iSpace spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Batumi, którzy tłumnie odwiedzili salon podczas otwarcia.

 

„Prowadzenie salonów Apple jest jednym z kluczowych aspektów naszej współpracy ze światowym liderem technologicznym naszych czasów. Są to miejsca bardziej prestiżowe niż sprzedażowe, dlatego każdy ze sklepów Apple to wyjątkowe przeżycie dla miłośników technologii, szczególnie tych, którzy są miłośnikami produktów z „jabłuszkiem”. Nasza współpraca z Apple rozwija się pomyślnie na przestrzeni lat i czekamy na jej dalszy rozwój. Z pewnością w tym roku otworzymy jeszcze kilka nowych salonów na naszych rynkach, umożliwiając tym samym większy dostęp do tej technologii. Obecnie jesteśmy partnerem Apple na 11 różnych perspektywicznych rynkach. Potwierdzamy, że wraz z Apple przestrzegamy wszystkich sankcji wobec krajów objętych embargiem.” – powiedział Costas Tziamalis, Wiceprezes Grupy ASBIS.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe