

ASBIS otwiera 21. salon Apple
ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, otworzył w Batumi w Gruzji iSpace – pierwszy w zachodniej Gruzji oraz największy i najnowocześniejszy w tym kraju salon Apple ze statusem Apple Premium Reseller. Jest to też już 4. Salon Apple prowadzony przez ASBIS w Gruzji. ASBIS jest oficjalnym dystrybutorem produktów Apple w 11 krajach zrzeszonych w ramach Wspólnoty Niepodległych Państw oraz prowadzi na terenie swojej działalności w sumie 21 salonów Apple.
Nowy salon iSpace jest zlokalizowany w największym i najbardziej popularnym centrum handlowym Metro City w Batumi, mieście, które liczy około 160 tys. mieszkańców. Ma on blisko 120 m2 powierzchni i jest zaprojektowany jako showroom marki Apple. iSpace to sieć sklepów technologicznych Apple z prestiżowym statusem Apple Premium Reseller, która obecna jest również w Armenii, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Ukrainie i na Białorusi. Salon iSpace w centrum handlowym Metro City będzie czwartym w Gruzji, trzy pozostałe znajdują się w stolicy kraju Tbilisi.
W nowym iSpace w Batumi znajdą się wszystkie produkty i nowości firmy Apple, oficjalnie dostępne w Gruzji. W salonie będzie też działało autoryzowane centrum serwisowe Apple. Otwarcie iSpace spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Batumi, którzy tłumnie odwiedzili salon podczas otwarcia.
„Prowadzenie salonów Apple jest jednym z kluczowych aspektów naszej współpracy ze światowym liderem technologicznym naszych czasów. Są to miejsca bardziej prestiżowe niż sprzedażowe, dlatego każdy ze sklepów Apple to wyjątkowe przeżycie dla miłośników technologii, szczególnie tych, którzy są miłośnikami produktów z „jabłuszkiem”. Nasza współpraca z Apple rozwija się pomyślnie na przestrzeni lat i czekamy na jej dalszy rozwój. Z pewnością w tym roku otworzymy jeszcze kilka nowych salonów na naszych rynkach, umożliwiając tym samym większy dostęp do tej technologii. Obecnie jesteśmy partnerem Apple na 11 różnych perspektywicznych rynkach. Potwierdzamy, że wraz z Apple przestrzegamy wszystkich sankcji wobec krajów objętych embargiem.” – powiedział Costas Tziamalis, Wiceprezes Grupy ASBIS.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Jak wybór europejskiego dostawcy PCB wpływa na bezpieczeństwo łańcucha dostaw?
2026.04.28MLP Group z pierwszym dwupoziomowym projektem magazynowym w okolicach Monachium
2026.04.28Polska technologia ładowania Lenergizee w sieci dealerskiej Mazdy
2026.04.27Armatis uruchamia Centrum Wsparcia KSeF
2026.04.27EKOPARK przyspiesza: 13 inwestycji w Krakowie i wejście do trzech miast
2026.04.24Finał coraz bliżej. EKOPARK uchyla drzwi The View jeszcze przed premierą
2026.04.24Rynek oprogramowania do zarządzania biurami jest warty miliardy dolarów
2026.04.23Lena Lighting w USA: polski producent na międzynarodowych targach NHS Concept to Commerce i LEDucation 2026
2026.04.23Wystartował DJ Hopek!
2026.04.23





