informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ASBIS PODPISAŁ UMOWĘ DYSTRYBUCYJNĄ Z FIRMĄ ExaGrid OBEJMUJĄCĄ 15 KRAJÓW

ASBIS PODPISAŁ UMOWĘ DYSTRYBUCYJNĄ Z FIRMĄ ExaGrid OBEJMUJĄCĄ 15 KRAJÓW

Wydarzenia / 2022.05.18

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, podpisał umowę dystrybucyjną z firmą ExaGrid, oferującą wielokrotnie nagradzane rozwiązania do warstwowego przechowywania kopii zapasowych. Tym samym ASBIS wzmocnił swoją ofertę pamięci masowych o jedyne w branży rozwiązanie do warstwowego przechowywania kopii zapasowych.

ExaGrid oferuje wielokrotnie nagradzaną pamięć masową warstwowych kopii zapasowych Tiered Backup Storage, składającą się z siedmiu modeli urządzeń, które można łączyć i dopasowywać do potrzeb klientów oraz umożliwiać skalowanie tych rozwiązań w przyszłości. Wszystkie urządzenia są zarządzane za pomocą jednego interfejsu użytkownika i są dostosowane do wykonywania pełnego backup’u oraz długoterminowego przechowywania.

„To ważny krok w rozbudowie portfolio pamięci masowych i umacnianiu naszej obecności na bardzo szerokim rynku. Zgodnie z obietnicą złożoną naszym interesariuszom, ASBIS kontynuuje rozwój i oferuje swoim klientom najlepsze rozwiązania IT. Z przyjemnością witamy ExaGrid jako naszego partnera i mamy nadzieję na bardzo owocną współpracę” – powiedział Yurii Koval, Kierownik ds. Rozwoju Biznesu Pamięci Masowej w ASBISС Enterprises.

„Cieszymy się, że tak wiele nowych firm będzie mogło skorzystać z lepszej wydajności, skalowalności i ekonomiką, które zapewnia nasze rozwiązanie Tiered Backup Storage. Nasze partnerstwo z ASBIS otwiera przed nami nowe możliwości i jesteśmy przekonani, że będzie to nowy rozdział pełen sukcesów w naszej historii” – powiedział Werner Van Unen, Wiceprezes ds. Sprzedaży w Regionie EMEA w ExaGrid.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe