informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ASBIS rozszerza umowę z VERTIV na kraje Bałtyckie

ASBIS rozszerza umowę z VERTIV na kraje Bałtyckie

Technologie / 2021.12.10

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, rozszerzył dotychczasową umowę dystrybucyjną z firmą Vertiv, globalnym dostawcą krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość biznesową. ASBIS jest dystrybutorem produktów Vertiv w Rumunii, Bułgarii i na Cyprze, a podpisana właśnie umowa rozszerzy współpracę na rynki Litwy, Łotwy i Estonii. Rozszerzone zostanie też portfolio oferowanych przez ASBIS produktów Vertiv.

Portfolio ASBIS zostanie uzupełnione rozwiązaniami Vertiv w zakresie zasilania bezprzerwowego (UPS), klimatyzacji precyzyjnej, dystrybucji zasilania, szaf rackowych i systemów zarządzania IT, w tym uznanych na całym świecie marek Vertiv, takich jak UPS Liebert® i systemy chłodzenia, zasilanie szaf Geist™ jednostki dystrybucyjne (rPDU) oraz zdalny dostęp i monitorowanie infrastruktury Avocent®.

 

Umowa zwiększa regionalną dostępność technologii Vertiv do obsługi obliczeń brzegowych, IoT i 5G oraz zapewnia bardziej lokalne wsparcie dla resellerów i integratorów. Dodatkowo Vertiv będzie oferować konserwację i usługi w regionie.

 

„Rozszerzenie naszego partnerstwa dystrybucyjnego z Vertiv na kolejne kraje jest dowodem bardzo dobrej współpracy. Rozszerzenie naszego portfolio skierowanego do biznesu jest dla nas bardzo istotne, dlatego chcemy jeszcze bardziej zwiększyć nasze kompetencje w obszarze infrastruktury dla centrów danych, a Vertiv posiada kompleksowe portfolio rozwiązań i usług, które pomagają sprostać coraz bardziej złożonym wymaganiom klientów końcowych w zakresie infrastruktury krytycznej” – powiedział Costas Tziamalis, Członek Zarządu i Dyrektor ds. RI ASBIS Enterprises Plc.

 

„Chcemy być jak najbliżej naszych partnerów, dlatego zwiększenie naszej obecności w krajach bałtyckich było dla nas kluczowe. Niezawodne rozwiązania, lokalne wsparcie sprzedaży, dedykowane szkolenia oraz program partnerski z atrakcyjnymi zachętami finansowymi – jestem przekonany, że resellerzy z Litwy, Łotwy i Estonii będą mogli jeszcze bardziej z nich skorzystać, dzięki rozszerzonej współpracy z ASBIS” – powiedział Ante Maršić, Channel Sales Leader na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Vertiv.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe