informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Avison Young rozbudowuje Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych – dołącza Filip Filipowicz
Filip Filipowicz Avison Young

Avison Young rozbudowuje Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych – dołącza Filip Filipowicz

HR / 2023.04.03

Filip Filipowicz obejmuje stanowisko Konsultanta. Filip jest absolwentem kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Negocjacje i sprzedaż.

Swoją karierę na rynku nieruchomości zaczynał w sektorze nieruchomości mieszkaniowych, pozyskując nowych klientów, prezentując nieruchomości, prowadząc negocjacje, itp. Przed dołączeniem do Avison Young pracował w Nuvalu Polska, gdzie uczestniczył w procesach relokacji klientów i renegocjacji umów, m.in. Free Now, Cerrad.

W Avison Young Filip będzie wspierał najemców w pozyskiwaniu nowej powierzchni biurowej a także będzie brał udział w procesach renegocjacji umów.

Avison Young w Polsce otworzył Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych (Office Agency) w październiku 2022 roku, pozyskując zespół rynkowych ekspertów. W nowym miejscu pracy Filip ponownie połączy siły z Robertem Pastuszką, Dominikiem Pawlakiem, Przemysławem Urbańskim, Maksymilianem Sobczakiem i Kamilą Oleksiak, z którymi miał okazję współpracować wcześniej w Nuvalu Polska. W zespole Wynajmu Powierzchni Biurowych w Avison Young Filip będzie współpracował również z Martą Sypiańską.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe