informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
B&B HOTELS partnerem targów SCF 2023 Spring
fot. B&B HOTELS/Jakub Bilik Dyrektor zarządzający

B&B HOTELS partnerem targów SCF 2023 Spring

Wydarzenia / 2023.04.06

SCF to największe targi nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. B&B HOTELS będzie partnerem i uczestnikiem tegorocznego wydarzenia, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa w dniach 18-19 kwietnia 2023, co wpisuje się w nową strategię rozwoju sieci w Polsce.

B&B HOTELS to jedna z największych i najbardziej znanych w Europie sieci hotelowych, która zdobyła popularność na scenie międzynarodowej wyważonym połączeniem jakości obsługi, lokalizacji oraz ceny. Pod jej brandem działa obecnie blisko 700 hoteli w kilkunastu europejskich krajach oraz w Brazylii. Z jej standardu możemy skorzystać także w Polsce, a dokładniej w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Nowym Targu, Rzeszowie, Lublinie i Poznaniu. Już niebawem będzie to możliwe w kolejnych polskich miastach z Kielcami na czele, gdzie jeszcze przed wakacjami ma zostać otwarty nowy hotel sieci.

B&B HOTELS będzie partnerem gastronomicznym SCF 2023 – wiosennych targów centrów handlowych i nieruchomości.

– Targi SCF to wyjątkowe wydarzenie dla branży retail, cieszące się każdorazowo ogromnym zainteresowaniem i wysoką frekwencją. Wybór przez organizatorów B&B HOTELS na partnera gastronomicznego spotkania to z jednej strony duże wyróżnienie, z drugiej zaś potwierdzenie naszych wszechstronnych kompetencji w obszarze HoReCa – wyjaśnia Jakub Bilik, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu B&B HOTELS Polska.

B&B HOTELS wystąpi podczas SCF Spring 2023 nie tylko jako Partner wydarzenia, lecz także jego uczestnik, co jest związane z dalszą ekspansją sieci w naszym kraju.

– Planujemy w Polsce dalszy i szybszy rozwój ściśle powiązany z długoterminowym najmem nieruchomości. W obszarze naszych zainteresowań mieszczą się także projekty retailowe oraz mixed-use, w których moglibyśmy uczestniczyć jako najemca. Targi SCF to świetna okazja do spotkania w jednym miejscu i czasie wielu przedstawicieli deweloperów czy zarządców centrów handlowych, których już dzisiaj serdecznie zapraszamy na nasze stoisko i do rozmów z naszym zespołem ds. rozwoju – dodaje Jakub Bilik.

SCF to największe targi nieruchomości handlowych połączone z konferencją i networkingiem. Uczestnikami wydarzenia organizowanego cyklicznie przez firmę Evigo.com są deweloperzy, przedstawiciele sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych, a także dostawców usług dla rynku retail. Tematami przewodnimi tegorocznego Forum będą parki handlowe, projekty mixed-use, komercjalizacja z perspektywy wynajmujących oraz gastronomia i rozrywka.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe