informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Bartłomiej Lux prezesem Etisoft Smart Solutions

Bartłomiej Lux prezesem Etisoft Smart Solutions

HR / 2024.06.13

Bartłomiej Lux został powołany na stanowisko prezesa Etisoft Smart Solutions, istniejącej od 2016 roku firmy działającej dla Przemysłu 4.0, zajmującej się nowatorskimi wdrożeniami w obszarze automatyzacji logistyki wewnętrznej i systemów wizyjnych. Piastujący wcześniej to stanowisko Michał Majnusz, jednocześnie prezes firmy Etisoft – jednego z głównych udziałowców – skupi się na zarządzaniu macierzystą spółką.

Bartłomiej Lux to doświadczony menedżer, od niemal 25 lat wspiera swoją wiedzą spółki technologiczne operujące na rynkach B2B. Pracował na stanowiskach zarządczych i kierowniczych w takich firmach jak Grupa Macrologic S.A., Simple S.A. czy Grupa Amtra S.A. Ostatnie kilka lat rozwijał markę VENDO.ERP®,  system klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem której jest współwłaścicielem.

- Etisoft Smart Solutions, po okresie zdobywania doświadczeń podczas wdrożeń, testowania rozwiązań, z feedbackiem od klientów jest dziś rozpoznawalną marką i dojrzałym przedsiębiorstwem gotowym oferować swoje rozwiązania w Polsce i za granicą. Chcemy trafić ze swoją ofertą do klientów zainteresowanych automatyzacją procesów logistyczno-magazynowych, których najbardziej istotnymi elementami są roboty AMR typu lift, fork oraz picker. To co nas wyróżnia to kompleksowe wspieranie ciągłości procesów magazynowych. ESS to dziś bowiem nie tylko producent, ale także projektant rozwiązań potrafiący dostarczać Klientom rozwiązania od projektu, elementów infrastruktury, robotów po serwis oraz finansowanie . To z kolei pozwala nas postrzegać jako firmę samodzielnie gotową do realizacji wdrożenia, w tym jak również jako wsparcie dla integratorów automatyki przemysłowej – podkreśla Bartłomiej Lux.

Namacalnym dowodem jak działają rozwiązania ESS był niedawny pokaz na żywo robotów mobilnych typu fork i picker podczas spotkania z klientami, jakie odbyło się w Centralnym Magazynie Etisoft. Roboty AMR są kluczowym elementem systemu SALMA (System Automatycznej Logistyki, Magazynowania i Awizacji, który jest w nim uruchamiany. Składają się na niego urządzenia automatyzujące procesy logistyczne, roboty obsługujące paletyzację i depaletyzację  oraz roboty wraz z oprogramowaniem zarządzające magazynem opartym o pojemniki KLT. Tym samym SALMA dla Etisoft stanie się istotnym elementem automatyzującym pracę magazynu i wspierającym pracę ludzi, a dla Etisoft Smart Solutions – showroom’em demonstrującym na żywo technologiczne możliwości spółki.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe