

Baumit prezentuje nowości na XIV targach Grupy PSB
W dniach 2-3 marca 2016 r. oczy sektora budowlanego zwrócone były w stronę Centrum Targowego Kielce. To tam po raz 14-sty spotkali się dostawcy i dystrybutorzy sieci Grupy PSB, by za zamkniętymi drzwiami negocjować i zawierać kontrakty handlowe przed rozpoczynającym się sezonem wykonawczym. Dla firmy Baumit, uczestniczącej w Targach Grupy PSB już po raz 9-ty, spotkanie stało się również znakomitą okazją do zaprezentowania tegorocznych nowości produktowych.
Targi, które po raz 14-sty odbyły się w Kielcach, odbiegają w swojej formule od tradycyjnych imprez tego typu. Wstęp na nie mają wyłącznie firmy kupieckie zrzeszone w ramach Grupy PSB oraz współpracujący z nią dostawcy. Innymi słowy, najwięksi producenci branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej, których oferta jest dostępna w sieci sklepów PSB, PSB-Mrówka i PSB-Profi prezentują swoje oferty handlowe, a składy budowlane z całej Polski – negocjują i finalizują zakup określonych materiałów.
Na partnerskim szlaku
Marcowe spotkanie postrzegane jako „barometr budowlanej wiosny” po raz kolejny przyciągnęło do Kielc ponad trzystu reprezentantów wszystkich segmentów branży materiałów budowlanych. Wśród stałych dostawców Grupy PSB nie mogło zabraknąć firmy Baumit, która już po raz 9-ty uczestniczyła w kieleckich targach organizowanych przez Polskie Składy Budowlane, wymieniając doświadczenia i zacieśniając współpracę z obecnymi partnerami handlowymi Grupy.
– Targi Grupy PSB to – od blisko dekady – jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań firmy Baumit. Z powodzeniem można powiedzieć, że należymy już do stałych bywalców tej imprezy. Sprawdzona od lat formuła spotkania to dla producentów niezwykle efektywna forma działań promocyjnych i sprzedażowych, nieliczna z imprez targowych branży budowlanej, w której uczestnictwo przekłada się na rzeczywiste zamówienia biznesowe – mówi Zbigniew Kaliciński, dyrektor handlowy w firmie Baumit.
zrodlo:baumit/ib.pl
Najnowsze aktualności
HWF wzmacnia praktykę ubezpieczeń transakcyjnych w Polsce i regionie CEE. Michał Osowski szefem teamu podatkowego
2026.02.12Matexi Polska pokaże gotowe mieszkania w XYZ Place
2026.02.11Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
2026.02.10Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
2026.02.10Walentynki z sercem – akcja krwiodawstwa w G City Targówek
2026.02.10Ingram Micro zostaje na dłużej w MLP Pruszków II
2026.02.10Wielostopniowa rekrutacja pracowników tymczasowych w logistyce to mniej rotacji, więcej stabilności
2026.02.10Orbia Building & Infrastructure (Wavin) i WERIT ogłaszają współpracę w zakresie sanitarnych systemów podtynkowych
2026.02.09Alides Polska wzmacnia polskie kierownictwo, wspierając ambitne plany rozwoju
2026.02.06





