informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Belgijska Spółka Alides rozwija struktury w Polsce

Belgijska Spółka Alides rozwija struktury w Polsce

HR / 2021.11.17

Z początkiem listopada br. do zespołu Alides Polska dołączył Przemysław Czachowicz. Obejmując stanowisko Business Development Managera, Przemysław będzie odpowiadał za rozwój firmy w Polsce, która jest częścią Gandawskiej Group Maes, założonej w 1892 r.

Z początkiem listopada br. do zespołu Alides Polska dołączył Przemysław Czachowicz. Obejmując stanowisko Business Development Managera, Przemysław będzie odpowiadał za rozwój firmy w Polsce, która jest częścią Gandawskiej Group Maes, założonej w 1892 r.

”Po dwóch udanych transakcjach w Gdańsku nadszedł czas na nowe wyzwania i dynamiczny rozwój struktury firmy Alides także w Polsce. Jestem przekonany, że Przemysław przekuje w rzeczywistość naszą ambitną strategię rozwoju, która koncentruje się na pozyskiwaniu inwestycji w strategicznych lokalizacjach, o najlepszym potencjale długoterminowym.” mówi Rikkert Leeman, CEO Alides REIM.

Przemysław jest doświadczonym Menedżerem z blisko 20 letnim stażem w branży nieruchomości, głównie w sektorze biurowym, handlowym i hotelowym. Przez prawie 10 lat Przemysław zajmował stanowiska zarządcze w DNB Bank Polska. Ukończył Politechnikę Gdańską oraz Politechnikę Warszawską uzyskując tytuł Executive Master of Business Administration (MBA). Posiada on również prestiżowy tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM – Certified Commercial Investment Member), nazywany “doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”.

„Z przyjemnością dołączyłem do zespołu Alides REIM – firmy z bardzo długą tradycją i perspektywą inwestycyjną. Jestem przekonany, że moje doświadczenie w połączeniu z ambitnymi planami rozwoju firmy przełożą się na równie duży i długofalowy sukces Alides w Polsce.” – mówi Przemysław Czachowicz.

Przypomnijmy, że w marcu 2017 r. Alides roku wraz ze Spółką Revive nabył teren d. Stoczni Cesarskiej, który stanowi 16ha terenów postoczniowych w Gdańsku. Projekt zakłada ochronę i ekspozycję najcenniejszych historycznych budynków postoczniowych z równoczesnym przystosowaniem ich do nowych funkcji oraz budowę nowych, atrakcyjnych obiektów o różnorodnym przeznaczeniu.

Natomiast w 1kw 2021 r. Spółka nabyła również budynek Waterside przy ulicy Długie Ogrody i w pobliżu Wyspy Spichrzów. Unikalna lokalizacja stwarza nieocenione możliwości wkomponowania się w historyczny obszar i potencjał Gdańska.

Alides REIM SA to rodzinna firma działająca na rynku nieruchomości, będąca częścią Gandawskiej Group Maes, założonej w 1892 r. Alides od pokoleń jest uznanym podmiotem w sektorze nieruchomości dzięki hybrydowemu profilowi inwestora i dewelopera. Dynamizm i ambicje tej rozwijającej się firmy wyrażają się w jakości, zrównoważonym rozwoju i innowacjach. Alides realizuje swoją strategię ekspansji w Belgii, Luksemburgu i w Polsce poprzez inwestycje w sektorze nieruchomości biurowych, mieszkaniowych, przemysłowych, hotelowych i służby zdrowia. Na podstawie sprawozdań finansowych na dzień 31 grudnia 2020 r., Alides posiada skonsolidowany kapitał netto w wysokości 275 mln EUR i EBITDA w wysokości 45 mln EUR.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe