informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
BITmarkets rozszerza się na Polskę i inne rynki europejskie

BITmarkets rozszerza się na Polskę i inne rynki europejskie

Finanse / 2022.12.15

BITmarkets, nagrodzona najszybciej rozwijająca się giełda kryptowalut, wchodzi do Polski, Hiszpanii i Słowenii, aby zwiększyć swoją obecność w Europie. BITmarket's został również nagrodzony za wyjątkową obsługę klienta 24/7 w 14 językach, w tym polskim, odpowiadając na dynamicznie rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne, dostępne i lokalne usługi w zakresie handlu, inwestowania i deponowania wirtualnych aktywów finansowych.  

„Aby zapewnić naszym klientom proste i bezpieczne środowisko do handlu kryptowalutami, zebraliśmy dedykowany zespół profesjonalistów w branży technologicznej, a także w zakresie zgodności finansowej i prawnej. Odpowiednio analizowaliśmy rynek kryptowalut, aby znaleźć najlepsze warunki handlowe dla każdego z naszych klientów niezależnie od ich doświadczenia w tej dziedzinie” – mówi Maria Apogeni, dyrektor generalna BITmarkets, i ujawnia nieco swojej strategii – Wierzę, że spersonalizowane podejście i lokalizacja naszych usług należą do głównych powodów, które sprawiają, że nasza giełda kryptowalut jest dostępna dla znacznie szerszej grupy inwestorów i handlowców”. 

Po udanej prezentacji BITmarkets na Crypto Expo w Dubaju 2022, gdzie giełda została uhonorowana nagrodą „Best Crypto Exchange for Customer Service”, BITmarkets zdobyła również nagrodę Najszybciej rozwijającej się giełdy kryptowalutowej na Crypto Expo w Londynie, a kolejne pozytywne opinie publiczności otrzymała w Kairze, w listopadzie 2022 roku, za Najlepszy Program Edukacyjny i Najlepszą Obsługę Klienta. 

BITmarkets to giełda kryptowalut, która działa w ponad 20 krajach i oferuje całodobowe wsparcie w lokalnych językach. Oprócz transakcji Spot, klienci mają możliwość transakcji krótkoterminowych przy użyciu ponad stu kryptowalut. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bitmarkets.com.

Usługi BITmarkets Spot Trading są świadczone przez UAB BITmarkets, która jest autoryzowaną giełdą walut wirtualnych i operatorem depozytowym portfela walut wirtualnych na Litwie działającym na podstawie licencji nr: 306062346, nadzorowanym przez Financial Crime Investigation Service i działającym pod znakiem towarowym BITmarkets. 

 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe