informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Bo jeden Dzień Dziecka to za mało! W Porcie Łódź dzieci świętują cały rok!

Bo jeden Dzień Dziecka to za mało! W Porcie Łódź dzieci świętują cały rok!

Wydarzenia / 2021.09.22

W najbliższy piątek (24 września) Port Łódź zamieni się w królestwo dzieci i to dosłownie! Tego dnia w Centrum na najmłodszych czekać będą iście królewskie przywileje. Każda królewna oraz królewicz otrzymają od Portu Łódź koronę, dodatkowo będzie można zrobić sobie w niej bezpłatne pamiątkowe zdjęcie na prawdziwym królewskim tronie. To nie wszystko! Na terenie Portu Łódź spotkać będzie można kolorowe mobilne punkty, które rozdawać będą dzieciom słodkie upominki. Również najemcy Centrum przygotowali na ten dzień specjalne dedykowane maluchom oferty cenowe. 

Dzień Dziecka we wrześniu? Jak najbardziej i to nie tylko w tym miesiącu. Piątkowe wydarzenie (24 września) dla najmłodszych zainauguruje nową akcję Portu Łódź – „Dzień Dziecka przez cały rok”. W każdy ostatni piątek miesiąca w Centrum będą odbywać się kolejne atrakcje przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. 

KORONA DLA KRÓLA I KRÓLOWEJ PORTU ŁÓDŹ

W Porcie Łódź w najbliższy piątek między godziną 12.00 a 20.00 każde dziecko będzie mogło zamienić się w prawdziwą królową i króla. Tego dnia w Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) pojawi się specjalna królewska strefa – z kolorowymi dekoracjami i wielkim tronem, gdzie na najmłodszych czekać będą hostessy. To właśnie tutaj odebrać będzie można swoją własną koronę, a także zasiąść na królewskim tronie. Aby udokumentować panowanie, maluchy otrzymają na miejscu pamiątkowe bezpłatne zdjęcie (wykonane aparatem Instax). 

SŁODKI POCZĘSTUNEK

Piątek w Porcie Łódź zapowiada się również bardzo smakowicie! W alejkach Centrum spotkamy mobilne punkty, które rozdawać będą małym królewnom i królewiczom słodkie upominki – kolorowe pączki oraz watę cukrową w formie rożka. Gdzie w Porcie Łódź ukryły się wózki ze słodkościami? Zapraszamy na wielkie poszukiwanie słodyczy! 

- Nasze Centrum od lat wymieniane jest wśród najbardziej przyjaznych dzieciom obiektów handlowych w Polsce. I to zarówno pod względem infrastruktury, organizowanych atrakcji po ofertę zakupową i usługową. Ponieważ w Porcie Łódź tak naprawdę każdy dzień to Dzień Dziecka postanowiliśmy jeszcze bardziej to podkreślić organizując w ostatnie piątki miesiąca inne tematyczne akcje dedykowane właśnie dzieciom. Do udziału w tej inicjatywie zaprosiliśmy naszych najemców, którzy przygotowali specjalne oferty cenowe na asortyment dedykowany najmłodszym. Co przygotowaliśmy na kolejne miesiące? To niespodzianka, ale mogę uchylić rąbka tajemnicy – już za miesiąc w Centrum pojawi się dyniowy ogród z jesiennym labiryntem nawiązujący do Halloween – mówi Jagoda Olesiak, kierownik marketingu Portu Łódź.

ZNIŻKI OD NAJEMCÓW

W nadchodzący piątek warto przyjść do Portu Łódź i skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na asortyment dziecięcy dostępny w sklepach Centrum. Na jakie zniżki możemy liczyć? Go Sport o 20 proc. obniży ceny na ubrania i akcesoria dziecięce. Zniżkę w tej samej wysokości na kolekcję dziecięcą zaoferuje sklep KappAhl (z wyjątkiem Newbie i Minories), natomiast Lux Baby zaprasza tego dnia na zakupy z 10 proc. rabatem. IKEA zaproponuje 15 proc. zniżki na serię artykułów plastycznych MÅLA (z kartą IKEA Family), a także zestaw obiadowy w specjalnej cenie 5,09 zł w Restauracji IKEA (z kartą IKEA Family). Jeśli planujemy większe zakupy warto odwiedzić Smyka, w którym przy zakupie min. 3 szt. dostaniemy 10% rabat. Super cenę – 15 zł – przygotowała również na zestaw dziecięcy Republika Burgera. Costa Cofee zaprasza dzieci na rurki z kremem w cenie 5 zł, natomiast Grycan oferuje deser lodowy na wynos w cenie 12,90 zł. Zlokalizowany w Porcie Łódź salon fryzjerski dla dzieci - Fryzjerek – zaprasza maluchy na bezpłatną stylizację (tutaj wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna). Taniej kupimy też książki z dziecięcego wydawnictwa Olejsiuk, Świat Książki zaoferuje na ich zakup 20 proc. zniżki.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe