informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Bobrowiecka 10 wśród finalistów konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”
Bobrowiecka 10 finalistą konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Bobrowiecka 10 wśród finalistów konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”

Nagrody / 2021.09.09

Apartamentowiec Bobrowiecka 10 przeszedł do kolejnego etapu XXV edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”! Bobrowiecka 10 przechodząc do finału jest jednym z 87 nominowanych realizacji w konkursie. Budynek pretenduje o nagrodę w kategorii obiekty mieszkalne. W tym roku odbywa się już XXV edycja konkursu, który promuje najciekawsze dokonania polskich budowlańców.

- Cieszę się, że budynek Bobrowiecka 10 został doceniony i zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu. Jest to niezwykłe osiedle w skali naszego kraju, w które wkomponowany jest 150-letni pomnik przyrody. Apartamentowiec wyróżnia przemyślana architektura i jest to wyjątkowe miejsce do życia, bardzo docenianie przez mieszkańców – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Bobrowiecka 10 została nominowana do nagrody głównej w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” w kategorii obiekty mieszkalne. Budynek pretenduje także do nagrody specjalnej, przyznawanej przez internautów w plebiscycie. Ogólnopolski Konkurs Budowlany „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” organizowany jest już po raz XXV przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego oraz wydawcę Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego ROM-DOM. Celem konkursu jest promocja najciekawszych dokonań polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji. W XXV edycji konkursu w ramach każdej z kategorii przyznane zostaną nagrody „Modernizacja Roku” oraz "Budowa XXI w." w trzech stopniach uznania: Tytuł, Wyróżnienie oraz Nagroda Specjalna. Swojego faworyta wskażą również internauci w specjalnym plebiscycie internetowym, w którym głosy zbiera także Bobrowiecka 10. Plebiscyt trwa do 22 września br. i zostanie rozstrzygnięty w trakcie Gali.

Apartamentowiec Bobrowiecka 10, zrealizowany przez Spectra Development na Dolnym Mokotowie, wchodzi w skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci. Wraz z budynkami biurowymi Bobrowiecka 8 i Bobrowiecka 6 tworzy atrakcyjną, funkcjonalną i pełną przestrzeni tkankę miejską wprowadzającą nową jakość w dzielnicy. Inwestycję Bobrowiecka 10 tworzą łącznie 123 apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. Nieruchomość wyróżnia m.in. kameralna zabudowa, oryginalna zieleń z pomnikiem przyrody – Olszą Czarną - wkomponowanym w jeden z dwóch dziedzińców. W budynku znajduje się także osiem lokali usługowych, podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz całodobowa ochrona i system monitoringu.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe