informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Bobrowiecka 10 z wyróżnieniem „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Bobrowiecka 10 z wyróżnieniem „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Bobrowiecka 10 z wyróżnieniem „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Nagrody / 2021.10.01

Apartamentowiec Bobrowiecka 10 został wyróżniony w jubileuszowej XXV edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”! Bobrowiecka 10 otrzymała wyróżnienie w kategorii „Obiekty mieszkalne”. Jest to jeden z konkursów z najdłuższą historią w branży, który od 25 lat promuje najciekawsze dokonania polskich budowlańców. Bobrowiecka 10 to inwestycja mieszkaniowa zrealizowana przez Spectra Development.

 

– Uzyskany tytuł dopełnia uznanie dla budynków znajdujących się w Kompleksie Bobrowiecka. Pozostałe dwa budynki biurowe – Bobrowiecka 8 i Bobrowiecka 6, także zdobywały nagrody w konkursach branżowych. Cieszę się, że również tworzone przez nas projekty mieszkaniowe są powszechnie doceniane, zarówno przez rynek, mieszkańców, jak i ekspertów branżowych. Bobrowiecka 10 to niezwykły apartamentowiec. Jego przemyślana architektura połączona z unikalną lokalizacją tworzy wyjątkowe miejsce do życia – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Decyzją Jury konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Bobrowiecka 10 została wyróżniona w kategorii „Obiekty mieszkalne”. W imieniu inwestora nagrodę odebrał Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development. Pracownię JEMS Architekci reprezentował Olgierd Jagiełło.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” organizowany jest od 25 lat przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego oraz wydawcę Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego ROM-DOM. Celem konkursu jest promocja najciekawszych dokonań polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji.

Inwestycja mieszkaniowa Bobrowiecka 10 wraz z budynkami biurowymi Bobrowiecka 8 i Bobrowiecka 6 tworzy atrakcyjną, funkcjonalną i pełną przestrzeni tkankę miejską wprowadzającą nową jakość w dzielnicy. Zespół urbanistyczny zaprojektowała pracownia JEMS Architekci. Nagroda uzyskana przez Bobrowiecką 10 uzupełnia kolekcję wcześniejszych tytułów zebranych przez budynki biurowe współtworzące Kompleks – Bobrowiecka 8 w 2018 r. uzyskała tytuł Inwestycji Roku Rynku Powierzchni Biurowej w konkursie Prime Property Prize, natomiast Bobrowiecką 6 wyróżniono w prestiżowym Phaidon Atlas of 21st Century Architecture.

Apartamentowiec zrealizowany został przez Spectra Development na Dolnym Mokotowie. Inwestycję tworzą łącznie 123 apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. Nieruchomość wyróżnia m.in. kameralna zabudowa, oryginalna zieleń z pomnikiem przyrody – Olszą Czarną – wkomponowanym w jeden z dwóch dziedzińców.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe