informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Boże Narodzenie z Akademią Ekologiczną Amest Otwock. Do mieszkańców powiatu otwockiego trafiły świąteczne upominki

Boże Narodzenie z Akademią Ekologiczną Amest Otwock. Do mieszkańców powiatu otwockiego trafiły świąteczne upominki

CSR / 2021.12.20

Czas Bożego Narodzenia to moment, w którym nie tylko myśli się o własnych sprawach, ale także spogląda w stronę bliźnich. Amest Otwock przed zbliżającymi się świętami pamiętał o upominkach dla wychowanków Akademii Ekologicznej Amest Otwock oraz wsparciu mniejszych braci – do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie trafiła między innymi karma i środki czystości.

Akademia Ekologiczna Amest Otwock tylko w 2021 roku przeprowadziła wiele akcji ekologicznych, a także objęła mentoringiem uczestników projektu „Z upcyklingiem w przyszłość. Upcykling w oparach bluesa”. Teraz, w okresie Bożego Narodzenia, podopieczni tego programu edukacyjnego otrzymali świąteczne upominki.

– Amest Otwock angażuje się w życie lokalnej społeczności przez cały rok. Wierzymy, że wspierając rozwój młodych ludzi, budujemy lepszy świat. Przekazywanie wiedzy, kształtowanie dobrych postaw ekologicznych, to droga do tworzenia odpowiedzialnego społeczeństwa. Świąteczne upominki dla naszych podopiecznych to wyraz naszego uznania dla ich zaangażowania w organizowane przez nas warsztaty – podkreśla Felice Scoccimarro, prezes Amest Otwock Sp. z o.o.

Czas Bożego Narodzenia w Amest Otwock to również wsparcie potrzebujących zwierząt w trudnym okresie zimy. Dzięki przeprowadzonej zbiórce, między innymi wśród dzieci pracowników firmy Amest, zebrano fundusze, które zostały przeznaczone na zakup niezbędnych produktów dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie. Placówka otrzymała między innymi ponad 85 kg suchej i mokrej karmy dla psów oraz kotów, żwirek dla kotów, smakołyki dla zwierząt czy środki pozwalające na utrzymanie czystości.

Amest Otwock o lokalnej społeczności pamięta przez cały rok. Efektem tego są inicjatywy przeprowadzone przez Akademię Ekologiczną Amest Otwock w ostatnich miesiącach. Podczas #AmestDlaZiemi do mieszkańców powiatu otwockiego trafiło kilkaset drzew produkujących niezbędny do życia tlen, a z kolei w czasie projektu #AmestDlaPszczół – rośliny miododajne, wspierające ważną dla ekosystemu pracę owadów. Akademia Ekologiczna Amest Otwock to także wiele akcji edukacyjnych: „Z upcyklingiem w przyszłość. Upcykling w oparach bluesa”, stoisko na pikniku naukowym Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku czy warsztaty ekologiczne dla uczestników letnich półkolonii w regionie.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe