informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
BPI Real Estate Poland powiększa zespół
Piotr Jakubowski

BPI Real Estate Poland powiększa zespół

HR / 2022.06.10

BPI Real Estate Poland kontynuuje rozbudowę zespołu związanego z umocnieniem pozycji firmy w segmencie nieruchomości mieszkaniowych oraz realizacją nowych projektów w Polsce. Do firmy dołączył Piotr Jakubowski na stanowisko Project Director. Będzie odpowiedzialny za projekty realizowane przez BPI Real Estate Poland w Warszawie i w Poznaniu.

Piotr Jakubowski ma 15 letnie doświadczenie w pracy dla branży nieruchomości. Wcześniej związany był
z Apricot Capital Group, Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, gdzie jako kierownik ds. rozwoju projektów nieruchomości zdobywał doświadczenie w zakresie zagospodarowania przestrzennego i zarządzaniu projektami budowlanymi. Wiedza i umiejętności nowego członka zespołu są bardzo ważne dla realizacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej
z dynamicznym rozwojem pozycji firmy w Polsce, w tym także w Warszawie i Poznaniu.

To doświadczony specjalista, który doskonale rozumie branżę budowlaną i dobrze zna specyfikę rynku nieruchomości. Jest otwarty na nowe wyzwania i koncentruje się na rozwoju ludzi. Dzięki silnym wartościom jest doskonałym przełożonym
i współpracownikiem. W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera.

- Naszym celem biznesowym jest realizacja kolejnych inwestycji w tych miastach, w których jesteśmy już obecni - Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Docelowo w ciągu najbliższych 2 do 5 lat chcemy oddać na rynek 4 tys. mieszkań. Piotr jest specjalistą, którego wiedza i doświadczenie będą wspierać realizację naszych kolejnych projektów w Warszawie i w Poznaniu – powiedział Béranger Dumont, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.

Piotr Jakubowski zanim dołączył do BPI Real Estate Poland był Dyrektorem Departamentu Inwestycji w Apricot Capital Group w Polsce. Wcześniej był Menadżerem Projektów w Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, z którymi związany był odpowiednio przez 3,5 i 10 lat.

Studiował Ekonomię, którą ukończył na Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji oraz Zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Ukończył podyplomowe studia na kierunkach Property Management i Real Estate Valuation na Warszawskiej Szkoła Zarządzania. Jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym i zarządcą nieruchomości. Jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Biegle posługuje się językiem angielskim, dodatkowo mówi także po niemiecku i po rosyjsku.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe