informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
BPI Real Estate Poland wzmacnia zespół sprzedażowy

BPI Real Estate Poland wzmacnia zespół sprzedażowy

HR / 2023.02.03

BPI Real Estate Poland, belgijski deweloper mieszkaniowy, w związku z realizacją strategii biznesowej i uruchomieniem nowych inwestycji w Polsce wzmacnia zespół handlowców. Do firmy dołączyły dwie specjalistki ds. sprzedaży mieszkań – Magdalena Gosk i Katarzyna Mital.

Wiedza i umiejętności nowych pracowników są bardzo ważne dla dewelopera, który realizuje inwestycje na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Trójmieście. Nowo pozyskane specjalistki wesprą swoim doświadczeniem zespół handlowy BPI Real Estate Poland w Poznaniu oraz Trójmieście.

Magdalena Gosk dołączyła do zespołu sprzedażowego BPI Real Estate Poland w Poznaniu odpowiedzialnego za sprzedaż mieszkań w I etapie inwestycji Cavallia - nowego projektu realizowanego na poznańskim Łazarzu w ramach współpracy joint venture z Revive Poland. Ma 10-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych, negocjacjach, budowaniu relacji z klientem, analizie danych i organizacji procesu sprzedaży, jak również zarządzaniu zespołem sprzedażowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. dla Echo Investment, Masterm Investment i poznańskich biur obrotu nieruchomościami. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami.

Katarzyna Mital wesprze szeregi zespołu handlowego prowadzącego sprzedaż inwestycji Bernadovo w Gdyni. Od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą mieszkań. Jest doświadczonym i kompetentnym handlowcem, zorientowanym na budowę pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Charakteryzuje ją wysokie zaangażowanie w pracę i orientacja na efekty przekładające się na skuteczność w działaniu. Przed dołączeniem do BPI Real Estate Poland zawodowo związana była deweloperami takimi jak m.in. Cordia, Polnord i Robyg. Studiowała Administrację Publiczną w Gdańskiej Wyższej Szkole Administracji oraz Uniwersytecie Gdańskim, na którym ukończyła także prawno-menedżerskie studia podyplomowe.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe