informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
BrandMaker partnerem Outbox

BrandMaker partnerem Outbox

Finanse / 2013.06.06

Outbox, firma konsultingowa wyspecjalizowana we wspieraniu procesów biznesowych oraz IT związanych z obsługą relacji z klientami (CRM), i BrandMaker GmBH, europejski lider wśród dostawców systemów do Zarządzania Zasobami Marketingowymi (MRM), podpisały strategiczną umowę o współpracy. BrandMaker został oficjalnym partnerem handlowym firmy Outbox na polskim rynku.

"Outbox jest firmą konsultingową specjalizującą się we wspieraniu procesów biznesowych oraz IT związanych z obsługą relacji z Klientami. „Na bieżąco analizujemy rynek i potrzeby naszych Klientów. Widzimy rosnące zainteresowanie narzędziami typu MRM (Marketing Resource Management), wynikające z potrzeby innowacyjnego i efektywnego zarządzania tak kluczowym dla rozwoju każdej firmy obszarem, jakim jest marketing. Współpraca z europejskim liderem w tym zakresie, BrandMaker, pozwoli nam zaoferować kolejną, komplementarną usługę naszym klientom oraz zapewni dostęp do światowego know-how. Oprogramowanie BrandMaker stanowi doskonałe uzupełnienie naszego dotychczasowego portfolio” – mówi Jan Michalski, dyrektor departamentu Salesforce.com & Social Media firmy Outbox.

BrandMaker, łącząc kompetencje z zakresu marketingu i IT, dostarcza oprogramowanie do kompleksowego zarządzania działaniami marketingowymi, pozwalając firmom szybciej
i łatwiej osiągać ich strategiczne cele marketingowe. „Zapotrzebowanie na tego typu wsparcie rośnie w szybkim tempie. Wzrasta także świadomość wśród kadry zarządzającej, jak ważne jest efektywne kontrolowanie tej kluczowej dla firmy dziedziny funkcjonowania” – podkreśla Timm Brocks, Managing Director polskiego oddziału BrandMaker. Według raportu Gartnera, do 2017 roku dyrektorzy marketingu będą wydawać więcej pieniędzy na rozwiązania IT niż dyrektorzy działów IT, a trend ten znajdzie odzwierciedlenie także na polskim rynku. „Dlatego tak ważne z naszego punktu widzenia jest pozyskanie partnera z tak ugruntowaną pozycją rynkową jak Outbox. Jesteśmy przekonani, że współpraca dwóch firm, które stawiają na innowacyjne rozwiązania, przyniesie wymierne korzyści klientom” – dodaje Timm Brocks.

źródło: outbox/informacjebranżowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe