

BUDMA 2018 z udziałem marki Chapel Parket
Przedstawiciele marki Chapel Parket biorą udział w licznych spotkaniach branżowych; targi BUDMA są jednym z nich. Podczas poznańskiego spotkania dębowe podłogi sygnowane tym brandem są zawsze prezentowane w przestrzeni dedykowanej w szczególności projektantom, architektom oraz branżystom.
Chapel Parket to jeden z pięciu partnerów BIMstrefy Archispace, która będzie się mieścić w hali 4, przy stoisku 25. Na miejscu powstanie Punkt Informacyjny BIM umożliwiający uzyskanie praktycznej wiedzy dot. narzędzi BIM. Tu będzie można skonsultować się z ekspertami wdrożeniowymi (Revit/AutoCAD/Robot/ 3ds max), jak również otrzymać bezpłatną bibliotekę CAD/BIM (zawierającą m.in. materiały marki Chapel Parket) i porozmawiać z przedstawicielami producentów.
- Przestrzeń jest adresowana do profesjonalistów, ale dostęp do niej mają wszyscy zainteresowani, zapraszamy również inwestorów indywidualnych. W ubiegłych latach nasze stoisko konsultacyjne cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, liczymy na to, że w tym roku będzie podobnie – mówi Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket.
Na gości targów BUDMA czekać będą m.in. próbki poszczególnych serii podłóg Chapel Parket, zarówno desek, jak i klepek. W przestrzeni warsztatowej zainstalowane zostaną również kasetony z serii Chapel Minster. Chapel Parket udostępnia profesjonalistom pliki BIM, stąd przy stoisku konsultacyjnym marki widnieć będzie napis „BIM ready”.
Tegoroczne targi rozpoczną się 30 stycznia i potrwają do 2 lutego.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
HWF wzmacnia praktykę ubezpieczeń transakcyjnych w Polsce i regionie CEE. Michał Osowski szefem teamu podatkowego
2026.02.12Matexi Polska pokaże gotowe mieszkania w XYZ Place
2026.02.11Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
2026.02.10Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
2026.02.10Walentynki z sercem – akcja krwiodawstwa w G City Targówek
2026.02.10Ingram Micro zostaje na dłużej w MLP Pruszków II
2026.02.10Wielostopniowa rekrutacja pracowników tymczasowych w logistyce to mniej rotacji, więcej stabilności
2026.02.10Orbia Building & Infrastructure (Wavin) i WERIT ogłaszają współpracę w zakresie sanitarnych systemów podtynkowych
2026.02.09Alides Polska wzmacnia polskie kierownictwo, wspierając ambitne plany rozwoju
2026.02.06





