

Decoroom
Budowane na wynajem - Webinar ThinkCo z udziałem Decoroom i Golub GetHouse
„Budowane na wynajem - Architektura i kluczowe segmenty rozwoju” to temat najbliższego webinaru organizowanego przez ThinkCo we współpracy z Decoroom i Golub Gethouse. Już 7 października o godz. 14.00 współautorzy raportu „Budowane na wynajem” opowiedzą o aktualnej sytuacji na rynku.
Webinar poprowadzi Przemysław Chimczak, managing partner ThinkCo, natomiast gośćmi specjalnymi będą autorytety z branży, czyli Jakub Bartos (Head of Residential, Golub GetHouse) oraz Adam Budzyński (Prezes Pracowni Architektury Wnętrz Decoroom), którzy brali również udział w przygotowaniu raportu.
W ciągu następnych pięciu lat w Polsce może powstać nawet 30 tysięcy mieszkań w formule najmu instytucjonalnego. Coraz większa powszechność tego typu lokali wymaga stworzenia standardów dotyczących architektury budynków na wynajem, które powinny odpowiadać wymaganiom najemców oraz sprostać naturze najmu długoterminowego.
Podczas webinaru postaramy się odpowiedzieć dlaczego…
… architektura budynków na wynajem wymusi zmiany w podejściu do projektowania?
… obiekty na wynajem są bardziej otwarte na innowacje?
… fit-out to prawdziwe wyzwanie dla inwestora?
… jaki będą największe wyzwania rynku najmu w najbliższych latach?
Na te i wiele innych pytań związanych z tematem architektury budynków na wynajem i specyfiki najmu instytucjonalnego zainteresowani poznają odpowiedzi już w najbliższą środę, 7 października.
Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy się zarejestrować:
Spotkanie jest kierowane do designerów, architektów, deweloperów, Partnerów i wszystkich zainteresowanych tematem. Do zobaczenia!
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Borne Furniture wybiera MLP Gorzów Wielkopolski. Kolejny producent stawia na gotowe powierzchnie MLP Group
2026.07.22CEVA Logistics i GSK przedłużają umowę na zarządzanie centrum dystrybucji w Robakowie
2026.07.21Multikino wzmocni ofertę Avenidy Poznań jako nowoczesnego miejsca zakupów, rozrywki i spędzania czasu wolnego
2026.07.21Budowa Takt Lirników osiągnęła stan surowy zamknięty
2026.07.21Dlaczego retailerzy przestają ufać kodom kreskowym? RFID zmienia sposób zarządzania sklepem
2026.07.20Rozwiązania sieciowe obecne w 150 krajach w dystrybucji KOMSA Poland
2026.07.17Drucianka Campus wchodzi w kluczowy etap realizacji
2026.07.16Collegia Grunwaldzka otwarta!
2026.07.16Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
2026.07.13








