informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Cel: przyspieszenie globalnego wzrostu. Do zespołu Versa Networks dołącza doświadczony menedżer

Cel: przyspieszenie globalnego wzrostu. Do zespołu Versa Networks dołącza doświadczony menedżer

HR / 2022.02.02

1 lutego 2022 do zespołu firmy Versa Networks, oferującej rozwiązania Secure Access Service Edge (SASE), dołączył Martin Mackay. Obejmuje funkcję Chief Revenue Officera (CRO) i będzie odpowiadał za rozwój i dalszy, intensywny wzrost firmy w wymiarze globalnym.

“Jestem podekscytowany perspektywami, jakie ma przed sobą Versa” powiedział Mackay. “To firma, która dysponuje rzadką kombinacją doskonałej technologii, kultury współpracy i orientacji na klienta oraz globalną skalą biznesu. Klienci, którzy korzystają z rozwiązań Versy, mogą bezpiecznie przyspieszyć transformację cyfrową. Możliwość dołączenia do firmy w takim momencie jej rozwoju to prawdziwy przywilej”.

Mackay wnosi do firmy ponad 30 lat doświadczenia pracy w branży technologicznej. Ostatnio pełnił funkcję SVP EMEA w firmie Proofpoint w Londynie, a wcześniej zajmował stanowisko President and GM Asia Pacific and Japan w CA Technologies w Singapurze. W jego życiorysie znajdziemy także m.in. wiceprezesurę w Verisgn, kierowanie marketingiem i rozwojem biznesu w NorthgateArinso, pełnił także kierownicze funkcje w PeopleSoft. Wcześniej pracował jako CEO w czterech spółkach finansowanych przez fundusz venture capital. Mackay jest absolwentem Oxford University na kierunku Modern Languages

“Martin wnosi do naszej firmy ogromne doświadczenie zdobyte w globalnych przedsiębiorstwach, które pomoże Versie utrzymać agresywne tempo rozwoju – powiedział Kelly Ahuja, CEO Versa Networks. “Cieszymy się na tę współpracę i jesteśmy przekonani, że nasza firma skorzysta z eksperckiej wiedzy Martina związanej z budowaniem globalnych zespołów sprzedażowych – dzięki czemu będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie na produkty naszej firmy”

Versa Networks oferuje rozwiązanie Versa SASE w modelu SaaS, dostarczając ściśle zintegrowane, centralnie zarządzane usługi przez chmurę, lokalnie lub hybrydowo za pośrednictwem systemu Versa Operating System (VOS™) z architekturą jednoprzebiegowego przetwarzania równoległego. Firma od ponad pięciu lat dostarcza takie usługi SASE, jak VPN, Secure SD-WAN, Edge Compute Protection, Next-Generation Firewall, Next-Generation Firewall as a Service, Secure Web Gateway (SWG) oraz Zero Trust Network Access (ZTNA). Versa zapewnia zabezpieczenia kontekstowe oparte na użytkowniku, roli, urządzeniu, aplikacji, lokalizacji, stanie bezpieczeństwa urządzenia oraz treści. Jako lider najszybciej rosnącego sektora bezpieczeństwa i łączności sieciowej, który realizuje usługi SASE od wielu lat, Versa jest jedynym dostawcą rozwiązań oferującym najlepszą w branży, zróżnicowaną architekturę cechującą się wysoką wydajnością i stopniem bezpieczeństwa.
*Gartner, Inc. „Critical Capabilities for WAN Edge Infrastructure”, Jonathan Forest et al, 20 września 2021 r.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe