informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Cerebo Networks łączy siły z Versa Networks, aby dostarczać usługi SASE niezależne od operatorów telekomunikacyjnych

Cerebo Networks łączy siły z Versa Networks, aby dostarczać usługi SASE niezależne od operatorów telekomunikacyjnych

Technologie / 2021.12.13

Cerebo Networks jako Partner Versa Networks zaoferuje innowacyjne rozwiązania SASE globalnym przedsiębiorstwom, aby wspierać i zabezpieczać inicjatywy transformacji cyfrowej.

Firma Cerebo Networks poinformowała, że nawiązała współpracę z Versa Networks, liderem w dziedzinie SASE. Jako Partner Versa ACE dostarczać będzie międzynarodowym przedsiębiorstwom niezależne od operatorów telekomunikacyjnych usługi Secure Access Service Edge (SASE). Pozwoli to przyspieszyć ich transformację cyfrową, elastycznie wspierać modele pracy z dowolnego miejsca i umożliwi wdrożenia aplikacji w wielu chmurach.

SASE, termin ukuty przez firmę Gartner w 2019 r., to model oferujący nowoczesnym przedsiębiorstwom powszechną, chmurową, godną zaufania łączność sieciową i usługi bezpieczeństwa. Łączy funkcje zabezpieczania sieci (takie jak SWG, CASB, FWaaS i ZTNA) z mechanizmami WAN (takimi jak SD-WAN) oraz analityką w celu spełnienia potrzeb organizacji w zakresie dynamicznego, zabezpieczonego dostępu.

Cerebo jest dostawcą usług niezależnym od operatorów telekomunikacyjnych, świadczącym w pełni zarządzane usługi SD-WAN i SASE na rzecz międzynarodowych przedsiębiorstw. Versa jest liderem rynkowym w dziedzinie technologii SASE, oferującym kompleksowe rozwiązanie, które upraszcza i zabezpiecza nowoczesne sieci.

Versa SASE zapewnia kompleksowe rozwiązanie SASE w ramach niezależnej od sprzętu, czysto programowej oferty ze zintegrowanym stosem oprogramowania, którą można bezproblemowo skalować, aby dostarczać usługi SASE w modelu chmurowym, lokalnym lub hybrydowym. Dzięki scentralizowanemu interfejsowi do konfigurowania i wdrażania zasad korporacyjnych, Versa SASE zapewnia wgląd i kontrolę za pośrednictwem jednego „okienka” z zabezpieczeniami wbudowanymi w rdzeń rozwiązania. Versa chroni wszystkie zasoby korporacyjne dzięki zunifikowanym zasadom bezpieczeństwa dla każdej sesji każdego użytkownika, na dowolnym urządzeniu, podczas dostępu do dowolnej aplikacji.

Ferran van den Berg, dyrektor zarządzający Cerebo, powiedział: Funkcjonalność i wszechstronność oferty Versa jest naprawdę imponująca. Versa dostarcza w pełni konwergentne, zintegrowane rozwiązanie łączności sieciowej i bezpieczeństwa, które może działać zarówno w chmurze, jak i lokalnie. Versa oferuje bardzo szeroką gamę konfigurowalnych rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw, a także proste, gotowe rozwiązanie dla mniejszych firm w ramach usługi Titan.

Ferran van den Berg dodał: Jest wiele przedsiębiorstw, które preferują usługi zarządzane od partnera innego niż operator telekomunikacyjny, decydują się na współzarządzanie lub wolą wszystko robić samodzielnie. Nasze ogromne doświadczenie i oferta modularnych usług, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, oznacza, że firmy te mają teraz realną alternatywę.

Cerebo, jako partner Versa Networks, będzie dostarczać klientom zarządzaną usługę SASE obejmującą wszystkie implementacje i operacje w różnych oddziałach, co jest możliwe dzięki obsłudze wielu dzierżawców zapewnianej przez Versa Networks. Ponadto Versa SASE, jako rozwiązanie wysoce funkcjonalne i oparte na chmurze, pozwoli klientom Cerebo nabywać, konfigurować i monitorować licencje oraz zarządzać nimi w czasie rzeczywistym, aby dostosowywać rozwiązanie do ich potrzeb.

Hector Avalos, VP EMEA w Versa Networks, skomentował: Radykalne zmiany w sieciach i łączności, których zarówno firmy, jak i klienci musieli dokonać w ciągu minionych 18 miesięcy, czy chodzi o pracę z domu, czy migrację do chmury, na zawsze zmieniły wzorce ruchu sieciowego. W związku z tym jesteśmy bardzo zadowoleni, że Cerebo Networks dołącza do partnerskiego programu Versa ACE, aby dostarczać nasze usługi SASE międzynarodowym przedsiębiorstwom, wspierać ich inicjatywy transformacji cyfrowej oraz spełniać ich potrzeby w zakresie łączności sieciowej i bezpieczeństwa z wykorzystaniem jednego rozwiązania.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe