informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Christof Böhm nowym prezesem i dyrektorem zarządzającym w Sharp NEC Display Solutions Europe

Christof Böhm nowym prezesem i dyrektorem zarządzającym w Sharp NEC Display Solutions Europe

HR / 2024.01.22

Sharp NEC Display Solutions Europe ogłosił powołanie Christofa Böhma na stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającego Sharp NEC Display Solutions Europe (Sharp/NEC). Od 1 lutego 2024 r. zastąpi on Bernda Eberhardta, który zdecydował się ustąpić ze stanowiska prezesa i CEO Sharp/NEC.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w Sharp/NEC - ostatnio na stanowisku Senior Vice President Engineering, Quality Assurance & Service - Christof Böhm doskonale rozumie branżę rozwiązań do wyświetlania obrazu oraz jej wyzwania i poprowadzi firmę do kolejnej fazy rozwoju.

"Chcielibyśmy podziękować Berndowi Eberhardtowi za jego długą i bardzo owocną karierę oraz 30 lat pracy w Sharp i NEC. Dzięki swojemu nieustannemu zaangażowaniu w biznes doprowadził firmę do wielu kamieni milowych, w tym do joint venture Sharp i NEC, które zostało ogłoszone w 2020 roku", powiedział Yoichi (Joe) Tomota, prezes Sharp Europe. Od tego czasu podjęto wiele działań, aby dostosować systemy, ujednolicić łańcuchy dostaw i zoptymalizować logistykę. "Droga przed nami jest wyraźna - chcemy nadal zwiększać wydajność i tworzyć jeszcze większą wartość dodaną dla naszych klientów" - podsumował Joe Tomota.

Kolejna faza rozwoju Sharp/NEC będzie prowadzona przez Christofa Böhma, który wniesie do swojej nowej roli wyjątkowe doświadczenie w dziedzinie inżynierii, a także zarządzania jakością i usługami: "Jakość jest niezmienna. Nie pójdziemy na kompromis w kwestii niezawodności naszych produktów, a doskonała, wiodąca w branży obsługa serwisowa, nadal będzie zapewniać spokój naszym klientom - nawet gdy będziemy przechodzić kolejną biznesową tranzycję ku marce Sharp. Nasza firma już wcześniej przechodziła zmiany, a mimo to nasi klienci doświadczają ciągłości w obszarach, które cenią: Jakość, Obsługa i Zrównoważony Rozwój. Będziemy kontynuować to zobowiązanie w przyszłości" - powiedział Christof Böhm.

Kontynuując transformację biznesową, spółka joint venture przejdzie na pełną własność Sharp Corporation. Tempo przejścia na markę Sharp będzie się różnić w zależności od kategorii produktowych. W 2024 roku Sharp/NEC będzie nadal wprowadzać nowe produkty pod marką Sharp, korzystając z wiedzy zarówno Sharp, jak i NEC. Pierwszy znaczący wspólny projekt wprowadzenia produktu na rynek będzie miał miejsce na początku 2024 roku i będzie obejmował gamę monitorów wielkoformatowych MultiSync® ME drugiej generacji, które będą sygnowane marką Sharp.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe