

Cisco znowu zwalnia
Wiadomości / 2014.08.14
Cisco planuje zwolnic kolejnych pracowników, tym razem z firma ma pożegnać się 6 tysięcy pracowników. To już kolejna już runda zwolnień. W 2011 roku było to ponad 11 tysięcy zwonień, w 2013 z pracą pozenało się kolejne 4 tysięce. Cisco cały czas mierzy się z nowymi wyzwaniami. Ostatnio zamówienia produktów w Chinach spadło o 23%, w Brazylii o 13%.
źródło: bloomberg/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





