informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Crossfitowe szaleństwo w Atrium Targówek
Atrium Cross Challenge fot. Ewelina Lenartowicz

Crossfitowe szaleństwo w Atrium Targówek

Wydarzenia / 2023.06.13

Wpadnij do Atrium Targówek i przeżyj sportowe emocje dopingując zawodników podczas drugiej edycji Atrium Cross Challenge. Już w najbliższą sobotę 17 czerwca zapraszamy do wspólnego kibicowania wszystkich amatorów dobrej zabawy i rywalizacji, a także pasjonatów CrossFitu. Na dzielnych kibiców będzie czekać moc atrakcji z nagrodami. Zawody odbędą się w godzinach 9.00-18.00, na parkingu przed Multikinem.

Druga edycja Atrium Cross Challenge w formule drużynowej, odbędzie się 17 czerwca na parkingu galerii Atrium Targówek przed Multikinem. W zawodach w formacie CrossFit wezmą udział najlepsi zawodnicy w Polsce, którzy zmierzą się w czterech kategoriach. W tym roku zaproponowano dwie dodatkowe kategorie Adaptive, gdzie jeden z członków drużyny porusza się na wózku inwalidzkim.

Strefa zawodów dla juniorów i atrakcje dla kibiców!

Specjalnie z myślą o kibicach, których obecność zawsze podnosi rangę tego typu wydarzeń, Atrium Targówek przygotowało moc atrakcji. Najmłodsi będą mogli skakać na dmuchańcu i wraz z rodzicami skorzystać z oferty foodtrucków. Zorganizowana zostanie także specjalna strefa zawodów dla najmłodszych, w której na zwycięzców czekają nagrody. 

Dzięki swojej dynamice i niezwykłej atmosferze zawody CrossFitowe są niezwykle atrakcyjnym widowiskiem, a także okazją do promowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu oraz integracji lokalnej społeczności. Oglądanie zawodników pokonujących swoje własne ograniczenia i dążących do osiągnięcia szczytowej formy fizycznej, może być źródłem inspiracji do rozpoczęcia własnych treningów.

Współorganizatorem imprezy jest klub CrossFit Dopamine oraz Fundacja Avalon Extreme, której misją jest zmiana postrzegania niepełnosprawności poprzez promocję sportów ekstremalnych.

https://linkd.pl/2r4m2

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe