informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Cudowne lata studenckie w akademiku LivinnX

Cudowne lata studenckie w akademiku LivinnX

Nieruchomości / 2022.11.17

Akademik LivinnX w uniwersyteckim mieście Kraków w Polsce udowadnia, że ​​akademik też może to robić: nowoczesny design, technologie oszczędzające zasoby i przestrzeń dla społeczności.

Studenckie życie

Droga do słodkiego, studenckiego życia jest często trudna. Dyplom ukończenia studiów to tylko pierwsza przeszkoda. Innym jest miejsce do życia, niedrogie, położone centralnie, dostępne komunikacją miejską, w ładnej okolicy. Znalezienie takiego miejsca w gęsto zaludnionych, drogich metropoliach nie jest proste.

Tak też jest w Krakowie. W ciągu ostatnich 20 lat miasto na południu Polski rozwinęło się w wschodnioeuropejskie centrum nowych technologii i nauk przyrodniczych. Dawne miasto królewskie, z jedenastoma uczelniami, jest magnesem dla studentów nie tylko z Polski. Studiuje tu około 51 000 młodych ludzi. Niedrogie mieszkania są niezwykle rzadkie.

Ekologiczny design do najmniejszych pomieszczeń

W przesiąkniętej historią dzielnicy, przy ulicy Romanowicza, znajduje ją obecnie ponad 700 studentów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się specjalne muzeum – dawna fabryka naczyń emaliowanych Oskara Schindlera, który w czasie II wojny światowej uratował życie około 1200 żydowskim robotnikom przymusowym.

Zaangażowana przez Golub GetHouse, firma architektoniczna Make It Yours we współpracy z IMB Asymetria całkowicie przebudowały siedmiopiętrowy budynek przemysłowy dawnego producenta podzespołów elektronicznych Telpod. Nowy akademik w środku to znacznie więcej niż akademik. Kolorowy, przestronny i wyposażony w liczne salony, projekt wnętrza LivinnX tworzy przestrzeń dla studentów do wspólnego życia, do przytulnych wieczorów przy grillu i wieczornych dyskusji na tarasie na dachu, do wspólnego gotowania we wspólnych kuchniach, do wspólnej nauki w zintegrowanej bibliotece. Siłownia oraz spa z sauną i jacuzzi uzupełniają zaplecze rekreacyjne tego akademika.

Awangardowe jest również wyposażenie poszczególnych mieszkań i ich łazienek. Produkty Geberit wnoszą do tego istotny wkład z wielu powodów. Po pierwsze, ceramika WC marki Koło Modo jest kompaktowa, co jest szczególnie ważnym atutem w małych pomieszczeniach. Ograniczona przestrzeń może być zachętą do szczególnie starannego projektowania. Z drugiej strony prosty design trafiał w gusta wizualne młodych mieszkańców. Kompaktowe i przejrzyste wzornictwo, a dzięki technologii bezrantowej są niezwykle łatwe w czyszczeniu. Standardowo montowany w łazienkach system podwójnego spłukiwania ułatwia również zmniejszenie zużycia wody. Nowoczesny design i staranne wykorzystanie zasobów idą tu w parze.

Geberit know-how

  • System instalacyny Koło Technic Gt
  • Ceramika WC Koło Modo Rimfree

Więcej informacji na www.geberit.pl

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe