informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
CUPRA zapowiada wprowadzenie nowego elektrycznego SUV-a

CUPRA zapowiada wprowadzenie nowego elektrycznego SUV-a

Moto / 2022.03.24

CUPRA ogłosiła, że zamierza poszerzyć swoje portfolio o nowego elektrycznego SUV-a, który przyspieszy wzrost marki w tym konkurencyjnym segmencie. Nowy samochód hiszpańskiego producenta zostanie wprowadzony na rynek w 2024 roku i będzie dostępny w różnych wariantach napędowych, w tym w wersjach mHEV i PHEV. Model zintegruje nową generację technologii PHEV, która zapewni mu zasięg około 100 km w trybie elektrycznym.

Hiszpańska marka CUPRA przyspiesza wprowadzanie zelektryfikowanych modeli i zapowiada premierę nowego samochodu, który zmierzy się z niezwykle konkurencyjnym segmentem kompaktowych SUV-ów.

Pojazd został zaprojektowany zgodnie z dotychczasową filozofią hiszpańskiego producenta tak, aby wyróżniał się na drodze i charakteryzował się wzbudzającym emocje designem. Nowy elektryczny SUV będzie integrował technologię układu napędowego mHEV i PHEV. W wariancie hybrydowym typu plug-in samochód będzie korzystał z nowej generacji technologii PHEV, która umożliwi mu pokonanie około 100 km w trybie całkowicie elektrycznym.

Model będzie produkowany na Węgrzech w zakładach w Györ, począwszy od 2024 roku.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe