informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Cut The Mustard kreatywnie dla Iwostin

Cut The Mustard kreatywnie dla Iwostin

HR / 2018.06.21

Grupa Sanofi rozstrzygnęła przetarg na ideę kreatywną oraz wprowadzenie nowej platformy komunikacji dla marki dermokosmetyków Iwostin. Za realizacją działań odpowiedzialna będzie agencja Cut The Mustard. Działania dla Iwostin będą realizowane w ramach stałej współpracy z agencją.

Propozycja kreatywna wybrana przez Grupę Sanofi ma odświeżyć wizerunek marki oraz wzmocnić pozycję Iwostin jako eksperta w dziedzinie holistycznej pielęgnacji skóry. Głównym celem działań jest stworzenie jednolitej i spójnej platformy komunikacji dla wszystkich produktów i linii dermokosmetyków Iwostin. Idea zaproponowana przez agencję Cut The Mustard oparta jest na filozofii Iwostin Clinical Skin Care. Z jednej strony podkreśla najważniejsze cechy produktów, z naciskiem na ich medyczne właściwości, z drugiej, rozwija komunikację marki o aspekt emocjonalny, tak ważny dla współczesnych konsumentek.

Celem ogłoszonego w marcu tego roku konkursu było również wyłonienie preferowanych przez Grupę dostawców, realizujących świadczenia dla marek Sanofi. Jedną z dwóch wybranych firm jest agencja Cut The Mustard.

Agencja Cut The Mustard zajmuje się planowaniem i przygotowaniem strategii oraz kreacji, a także pełną realizacją kampanii w duchu digital-first. Wśród klientów agencji znajdują się m.in. Reebok, Lech, Aegon, H&M, Polpharma czy Dawtona.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe