informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Cyfrowy Polsat kupuje iple za 150 mln

Cyfrowy Polsat kupuje iple za 150 mln

Technologie / 2012.03.12

Telewizja internetowa ipla - zapewniająca dostęp do tysięcy bezpłatnych materiałów wideo została zakupiona przez Cyfrowy Polsat za około 150 milionów złotych - poinformowała spółka Zygmunta Solorza - Żaka. Warto dodać, że ipla jest już dostępna na dokoderach Cyfrowego Polsatu.

Abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają dostęp do bogatych zasobów wideo na życzenie tej największej w Polsce telewizji internetowej - seriali, programów telewizyjnych, wiadomości i relacji sportowych z anten takich stacji, jak: Polsat, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, WeddingTV, Polsat Play, MTV, iTV, TV4, TV Puls, Polsat Sport, Polsat Sport Extra.

Aby cieszyć się z nowej funkcjonalności dekodera wystarczy podłączyć go do Internetu o przepustowości minimum 2 Mb/s. Dostęp do usługi ipla włączany jest automatycznie po pobraniu przez dekoder najnowszej wersji oprogramowania. Nawigacja w serwisie ipla jest intuicyjna - użytkownik może wybierać spośród 3 obszarów głównych - Polecamy, Nowości, Popularne - i 7 kategorii tematycznych - Seriale, Sport, News, Film, Show, Muzyka, Mini. W zależności od dokonanego wyboru zostanie on przeniesiony do ekranu z wyselekcjonowanymi materiałami wideo. Obsługa aplikacji odbywa się za pomocą pilota i jego przycisków kierunkowych. Wyszukiwanie materiałów jest możliwe także za pomocą wyświetlonej na ekranie telewizora klawiatury - zarówno alfabetycznej, jak i numerycznej, do wpisywania zapytań tak jak wiadomości sms w telefonie komórkowym.

źródło: cyfrowypolsat/agdrtv24.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe