informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Czas na 7. Szczyt Fasadowy NEXT by WIOCNA

Czas na 7. Szczyt Fasadowy NEXT by WIOCNA

Wydarzenia / 2023.02.23

„Prawda jest taka…” to hasło przewodnie 7. Międzynarodowego Szczytu Fasadowego w ramach projektu „NEXT by WICONA”, który odbędzie się 7 marca we Frankfurcie. W czasie tego nieszablonowego spotkania eksperci planowania i architektury będą opowiadać i dyskutować na temat błędów, które przytrafiały się w ich pracy i odpowiadać na pytanie jak błędów unikać.

NEXT to wyjątkowy projekt branżowy zainicjowany przez firmę WICONA w celu wspierania innowacji w sektorze aluminiowych systemów architektonicznych. Miejsce, w którym wiodący eksperci i partnerzy branży dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby kształtować obecne i przyszłe trendy, wykraczając poza nie. Już 7 marca 2023 odbędzie się kolejna sesja z udziałem ekspertów z całego świata.

Popełniaj błędy, ale ucz się na błędach. Tak w skrócie można przybliżyć temat wystąpień i dyskusji kolejnego spotkania ekspertów branży. Dlaczego to takie ważne? Architektura to dziedzina, która wymaga perfekcyjnego planowania, aż do najmniejszego szczegółu. W całym procesie projektowania, a następnie realizacji procesu budowlanego biorą udział kolejni uczestnicy, a błędy które mogą wystąpić w trakcie powodują wstrzymanie inwestycji, lub konieczność zastosowania „planu B”.

To często pomijane zagadnienie stało się przewodnim tematem wydarzenia organizowanego przez NEXT Studio. O swoich doświadczeniach, pomyłkach w codziennym planowaniu i procesie budowlanym, otwarcie, szczerze i zabawnie opowiadać będą znani eksperci. Wyjaśnią również, jakie wnioski wyciągnęli z tych doświadczeń i jak je zastosować w przyszłych projektach.

Uczestnicy mogą oczekiwać unikalnych i praktycznych spostrzeżeń od wiodących umysłów:

- Damian Rogan (dyrektor ds. inżynierii elewacyjnej / np. Eckersley O'Callaghan, Londyn)

- Thomas Auer (Dyrektor Zarządzający / Transsolar KlimaEngineering, Monachium)

- Prof. Dr.-Ing. Holger Techen (Inżynieria budowlana i projektowanie / Frankfurt UAS)

- Em. Prof. ir. Rob Nijsse (Wydział Architektury i Środowiska Wybudowanego / TU Delft)

- Erwin Ten Brincke (Associate Partner / ABT Consulting engineers, Delft).

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe