informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Czterogwiazdkowy hotel w Den Bosch w Holandii, gdzie burgundzka gościnność spotyka się z międzynarodowym urokiem
Ten czterogwiazdkowy hotel znajduje się w nowoczesnej i popularnej dzielnicy "Het Paleiskwartier" i jest połączony mostem dla pieszych "De Paleisbrug". (Źródło obrazu: The Den)

Czterogwiazdkowy hotel w Den Bosch w Holandii, gdzie burgundzka gościnność spotyka się z międzynarodowym urokiem

Nieruchomości / 2023.09.24

Rok temu w historycznym mieście-twierdzy s-Hertogenbosch, czyli Den Bosch, w Holandii został otworzony nowy hotel: The Den, a Tribute Portfolio Hotel, to największy w historii miasta hotel ze 160 pokojami. Czterogwiazdkowy hotel znajduje się w nowoczesnej i popularnej dzielnicy "Het Paleiskwartier" i jest połączony mostem dla pieszych "De Paleisbrug", oferując gościom hotelowym bezpośrednie połączenie z centrum miasta. „Hotel The Den jest miejscem, gdzie lokalna kultura spotyka się z międzynarodowym urokiem" - wyjaśnił dyrektor generalny The Den. "Chcemy uczcić historyczne miasto-twierdzę i przejąć lokalny burgundzki styl życia, a jednocześnie zaprezentować nową koncepcję Den Bosch - coś nowoczesnego i kosmopolitycznego, co przyciągnie międzynarodowych podróżnych do tego atrakcyjnego miasta". Goście lifestylowego hotelu mogą korzystać z atrakcyjnych pokoi, nietypowych sal konferencyjnych, najnowocześniejszej siłowni znanej jako "The Movement", a także tętniących życiem restauracji i atrakcyjnych barów. Szczególną atrakcją jest "Current Rooftop Restaurant & Bar", restauracja na dachu ze spektakularnym skybarem na dziewiątym piętrze.

Pochwała dla Den Bosch

The Den jest wynikiem udanej współpracy pomiędzy właścicielem nieruchomości, Build to Built, HDVL Designmakers, HIP Studio i HomrisB8, którzy wspólnie stworzyli najnowocześniejszą, harmonijną koncepcję projektową. Podobnie jak nazwa, stylowy, współczesny design hotelu jest odą do historycznych kanałów, z których słynie Den Bosch. Organiczne kształty i płynne linie tworzą powtarzające się elementy projektu. Inspirując się miejskimi kanałami i przepływającą przez nie wodą, wybrano elegancką paletę kolorów błękitów i szarości, która harmonizuje z elementami wystroju hotelu. Kolory i kształty płynnie łączą się zarówno w miejscach publicznych, jak i w stylowych pokojach i apartamentach, z dbałością o każdy szczegół. Odzwierciedla się to również w rzemiośle i doborze wysokiej jakości materiałów. Na przykład do elegancko urządzonych łazienek i toalet wybrano wysokiej jakości i nowoczesny design firmy Duravit.

 

Oazy komfortu

Nowoczesne i w pełni wyposażone pokoje hotelu lifestyle po długim dniu nie pozostawiają nic do życzenia: z zachęcającymi łóżkami typu king-size są prawdziwymi oazami komfortu i relaksu. Prawdziwym klejnotem w hotelowej koronie są pokoje typu junior suite z dużymi oknami, z których rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na miasto i otaczający je rezerwat przyrody "Bossche Broek". Podobnie jak w przypadku stylowo urządzonych pokoi, w łazienkach zastosowano wysokiej jakości ceramikę sanitarną firmy Duravit. I tak na przykład toalety z serii Architec, umywalki nablatowe Foster oraz baterie i głowice prysznicowe z serii C.1 doskonale komponują się z atmosferą łazienek. Bateria C.1 i owalna umywalka nablatowa Foster o łagodnych łukach w połączeniu z geometrycznymi meblami łazienkowymi tworzą szczególnie interesujące i zróżnicowane wrażenie ogólne i doskonale pasują do nadrzędnej koncepcji czterogwiazdkowego hotelu.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe