

Alides
Czwarta inwestycja Alides Polska w Warszawie
Alides Polska, spółka zależna renomowanej belgijskiej międzynarodowej firmy deweloperskiej i inwestycyjnej, specjalizującej się w nieruchomościach biurowych i mieszkaniowych, ogłosiła dziś nabycie działki o powierzchni 3 338 metrów kwadratowych położonej przy ul. Studziennej 7A w dzielnicy Wola w Warszawie
Alides Polska, spółka zależna renomowanej belgijskiej międzynarodowej firmy deweloperskiej i inwestycyjnej, specjalizującej się w nieruchomościach biurowych i mieszkaniowych, ogłosiła dziś nabycie działki o powierzchni 3 338 metrów kwadratowych położonej przy ul. Studziennej 7A w dzielnicy Wola w Warszawie. Nieruchomość została zakupiona od Metalchem-Warszawa S.A.
Lokalizacja w dynamicznej dzielnicy
Ta najświeższa akwizycja jest czwartą inwestycją Alides Polska w Warszawie, co dodatkowo umacnia zaangażowanie firmy w rozwój doskonale zlokalizowanych i wysokiej jakości projektów w stolicy Polski. Nowo nabyta działka sąsiaduje z należącą już do firmy nieruchomością przy ul. Jana Kazimierza 68a, zapewniając synergię i oferując wyjątkowe możliwości rozwoju w przyszłości.
Wola, dynamiczna i szybko rozwijająca się dzielnica, jest znana ze swojej tętniącej życiem atmosfery i różnorodnych udogodnień. Lokalizacja nabytej nieruchomości zapewni przyszłym użytkownikom doskonałą komunikację z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Warszawy, a także łatwy dostęp do szerokiej gamy wielkomiejskich usług zarówno komercyjnych, jak i kulturalnych.
Cieszymy się, że możemy dodać tę atrakcyjną działkę do naszego portfolio - podkreśla Luiza Grunwald, Project Director w Alides Polska. Nabyty teren stanowi dopełnienie naszego poprzedniego zakupu przy ul. Jana Kazimierza, co umożliwi w przyszłości wykreowanie większego kompleksu nowej zabudowy o spójnym i jednorodnym charakterze.
Strategiczna inwestycja na przyszłość
Ta akwizycja idealnie wpisuje się w naszą długoterminową strategię wzrostu i jest wynikiem ciężkiej pracy nad rozszerzeniem naszej obecności na polskim rynku z Alides Polska - powiedział Rikkert Leeman, CEO Alides. Zabezpieczając tę strategiczną działkę, jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji wyjątkowych projektów deweloperskich, które zaspokoją zmieniające się potrzeby naszych klientów.
Alides Polska była wspierana przez kancelarię prawną Sadkowski i Wspólnicy Sp. k. w zakresie aspektów prawnych transakcji.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Nonko nowym najemcą w MLP Wrocław
2025.11.06Świat Connect w CH Focus Bydgoszcz – 4 dni kreatywnej zabawy dla całej rodziny! Łączymy świat zabawy i wyobraźni
2025.11.05Magia świąt na scenie w G City Targówek! Świąteczne spektakle i kreatywne warsztaty dla najmłodszych
2025.11.05Finanse i technologie z najwyższym wynikiem Barometru AI, HoReCa i zdrowie z największym spadkiem nastrojów
2025.11.04Pojazdy Lime dostępne także w sezonie jesienno-zimowym
2025.11.04Matexi Polska odsłania architektoniczne oblicze Żelaznej 54
2025.11.04K-Content Expo Poland: ponad 30 firm z koreańskiej branży kreatywnej szuka partnerów biznesowych w Polsce
2025.11.03Sharp Europe konsoliduje i repozycjonuje swoją markę pod hasłem: „One Sharp” Digital Experience.
2025.11.03Weekend pełen magii i radości w CH Biała
2025.11.03





