informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Daj dziecku najlepszy prezent na Dzień Dziecka — swój czas. Allegro zaprasza do wzięcia udziału w specjalnym konkursie

Daj dziecku najlepszy prezent na Dzień Dziecka — swój czas. Allegro zaprasza do wzięcia udziału w specjalnym konkursie

Nagrody / 2024.05.15

Wystartował konkurs realizowany z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka — w jego ramach Allegro wspólnie ze znanymi z sieci opiekunami i rodzicami zachęca do spędzania czasu z najmłodszymi i podsuwa pomysły na ciekawe aktywności. W konkursie do wygrania są karty podarunkowe na Allegro i zabawki marek LEGO oraz Mattel. 

Przed Dniem Dziecka zdecydowanie rośnie sprzedaż zabawek — nic dziwnego, najbliżsi chcą obdarować maluchy z okazji ich święta. Częściej niż po produkty z innych kategorii, sięgają wtedy po klocki, na które wydają średnio 100 złotych. Równie popularne są produkty z kategorii rowery i pojazdy, na które przeznaczamy już ok. 300 złotych. W koszykach przed Dniem Dziecka znaleźć można również zabawki dla niemowląt o wartości średnio 80 zł. 

Wybierając tegoroczny prezent warto zwrócić uwagę, aby pozwolił on ciekawie spędzić czas wspólnie z najmłodszymi. By do tego zachęcić, Allegro zaprasza do udziału w specjalnym konkursie, w którym do wygrania jest 30 kart podarunkowych na Allegro o wartości 100 złotych oraz produkty marek LEGO oraz Mattel. 

Zadania konkursowe oraz inspiracje do przygotowania zgłoszeń znaleźć można na profilach znanych twórców internetowych: Eryki Nawrockiej (@erykanawrocka), Igi Liziniewicz (@igaliziniewicz), Kingi Jurczakowskiej (@na.balet), Karoliny Baszak (@karolinabaszak), Anny Wiatrowskiej (@aniapalka), Antoniego Witkowskiego (@pierwszytata) oraz Łukasza Gąsińskiego​ (@mrfit_trener). Udział w konkursie można wziąć do 24 maja 2024. Więcej informacji znaleźć można także na stronie: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziecka

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe