informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Debiut INPRO w Olsztynie – osiedle PROLOG już w sprzedaży!

Debiut INPRO w Olsztynie – osiedle PROLOG już w sprzedaży!

Nieruchomości / 2022.07.28

Trójmiejski deweloper INPRO zadebiutował na olsztyńskim rynku nieruchomości, wprowadzając do swojej oferty osiedle mieszkaniowe PROLOG. Inwestycja będzie charakteryzowała się nowoczesną architekturą oraz licznymi udogodnieniami. Projekt powstaje przy ul. Cichej w Olsztynie. Termin zakończenia budowy I etapu zaplanowano na koniec sierpnia 2024 roku, natomiast etapu II rok później.

Osiedle PROLOG zrealizowane zostanie w dwóch etapach. Łącznie w ramach projektu utworzone zostaną trzy budynki.

W pierwszej fazie budowy osiedla powstanie 1 budynek wielorodzinny mieszczący 70 lokali mieszkalnych. Projekt przewiduje utworzenie 2-, 3- oraz 4-pokojowych mieszkań o powierzchniach mierzących od 40 do 106 m2.

W drugiej fazie budowy inwestycji zaplanowano dwa budynki obejmujące łącznie 124 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Powierzchnie oferowanych mieszkań wynoszą od 26 do 93 m2 i liczą od 1 do nawet 5 pokoi.  

Mieszkania położone na najniższych kondygnacjach mieszkalnych będą posiadały zielone tarasy, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach przynależeć będą przeszklone balkony.

 

Wszystkie obiekty będą wyposażone w nowoczesne windy, boksy do przechowywania, a w częściach podziemnych powstanie także pomieszczenie do konserwacji rowerów oraz rowerownie.

W każdym z budynków przewidziano utworzenie hali garażowej (łącznie 145 miejsc postojowych). Na terenie inwestycji zaplanowano również naziemne parkingi obejmujące 114 miejsc, a dla posiadaczy samochodów elektrycznych znaczne udogodnienie stanowiła będzie zaprojektowana w obszarze parkingu stacja ładowania.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe