informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Dekpol Deweloper i Mateusz Kusznierewicz zapraszają na Dzień Otwarty Trimare w Sztutowie!

Dekpol Deweloper i Mateusz Kusznierewicz zapraszają na Dzień Otwarty Trimare w Sztutowie!

Wydarzenia / 2024.03.12

Dekpol Deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych na wyjątkowy Dzień Otwarty inwestycji Trimare, który odbędzie się 16 marca br. w nadmorskim Sztutowie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie partner biznesowy dewelopera: Mateusz Kusznierewicz, Mistrz Świata w żeglarstwie oraz Mistrz Olimpijski.

Podczas Dnia Otwartego, zaplanowanego na 16 marca (sobotę) w godzinach 10:00-14:00, przewidziano liczne atrakcje. Gość specjalny - Mateusz Kusznierewicz - poprowadzi autorskie warsztaty pt. „7 kluczowych nawyków do codziennego rozwoju”, a także osobiście zaprezentuje swój nowy apartament, który nabył na osiedlu Trimare.

To wydarzenie będzie doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z nadmorską inwestycją Trimare oraz odkrycia wszystkich jej atutów, a także zdobycia dodatkowych informacji na temat walorów inwestycyjnych tego miejsca.

Plan Dnia Otwartego obejmuje:

·       Rozmowę z mistrzem świata na temat kluczowych nawyków w życiu

·       Prezentację apartamentu Mateusza Kusznierewicza

·       Oprowadzenie po inwestycji Trimare

·       Otwarcie nowej przestrzeni rekreacyjnej

Zapisy na wydarzenie możliwe są poprzez formularz na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/lp-do-mateusz-kusznierewicz/.

Trimare to inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej – Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat, a bezpośrednie sąsiedztwo z naturą gwarantuje spokój i daje możliwość udanego wypoczynku.

Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Najwyższy komfort codziennego życia zapewnią mieszkańcom i gościom jego unikatowe udogodnienia, takie jak nowopowstała sala rekreacyjna, w której można miło spędzić czas, np. oglądając filmy czy rozgrywając sąsiedzkie partie bilarda.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/trimare/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe