informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Dekpol Deweloper wprowadził do oferty prestiżową inwestycję Granaria w centrum Gdańska

Dekpol Deweloper wprowadził do oferty prestiżową inwestycję Granaria w centrum Gdańska

Nieruchomości / 2024.02.28

Dekpol Deweloper poszerzył właśnie swoją ofertę o wyjątkowe apartamenty. 48 lokali w projekcie Granaria powstanie w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów. Inwestycja obejmuje również lokale usługowe oraz handlowe. W ramach realizacji przewidziano odrestaurowanie historycznych spichlerzy, co stanowi hołd dla bogatej przeszłości tego miejsca.

W samym sercu Gdańska, na tętniącej życiem Wyspie Spichrzów, powstają nowe apartamenty, stanowiące powrót do klasycznej konstrukcji przestrzeni miejskiej, opartej o lokalną historię, klimat, tradycję budowlaną oraz przemieszanie funkcji. Założeniem inwestycji jest zachowanie pozostałości historycznych spichlerzy, przy jednoczesnym wykreowaniu nowej przestrzeni z bogatą ofertą atrakcji skierowanych zarówno do osób przyjezdnych, jak i mieszkańców.

To właśnie w tym wyjątkowym miejscu Dekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży 48 apartamentów inwestycyjnych o powierzchniach od 25 do 69 m2, zlokalizowanych w 6-piętrowych budynkach. Jednopokojowe lokale wyposażone będą w łazienkę, loggię lub taras, a ich jednolita, otwarta przestrzeń pozwoli nabywcom na swobodną aranżację.

Projekt Granaria ma na celu nawiązanie do dawnej świetności Wyspy Spichrzów, zapewniając mieszkańcom i turystom nowe, atrakcyjne miejsce, pozwalające na korzystanie z różnorodnych usług, kultury i rozrywki, dające możliwość odkrywania i czerpania radości z unikalnej przestrzeni, którą stanowi serce Gdańska.

Wyspa Spichrzów położona jest w samym centrum, w dzielnicy Śródmieście, między Głównym Miastem a Długim Targiem. Obszar ten jest otoczony wodami rzeki Motławy, co nadaje mu wyjątkowego uroku. Lokalizacja wyróżnia się także doskonałym połączeniem komunikacyjnym ze wszystkimi kluczowymi miejscami w obrębie miasta i nie tylko. Wybudowaną w ramach inwestycji Kładką Św. Ducha można będzie łatwo przedostać się na stały ląd, a linie autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie wyspy zapewnią bezproblemowy i szybki dojazd do najważniejszych punktów komunikacyjnych łączących Gdańsk z innymi miastami. Zaledwie kilka minut drogi dzieli Granarię od Dworca PKP Gdańsk Główny czy Stacji SKM Gdańsk Śródmieście.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/granaria/.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe