informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Delikatesy Centrum zdobywają tytuł Gazetka Roku w programie Blix Awards
Blix Awards_Gazetka Roku_Zwycięzca w kategorii Supermarkety

Delikatesy Centrum zdobywają tytuł Gazetka Roku w programie Blix Awards

Nagrody / 2020.10.21

Najlepiej sprofilowane promocje pod potrzeby klientów, atrakcyjne przygotowanie gazetek pod względem graficznym, to właśnie te kryteria przeważyły o bezapelacyjnym zwycięstwie Delikatesów Centrum w kategorii Supermarketów. W tegorocznej edycji w badaniu wzięło udział 80 tys. klientów różnych sieci handlowych, którzy wydali łącznie ponad 3 mln opinii w czterech kategoriach – Dyskonty, Hipermarkety, Supermarkety oraz sklepy Convenience.

Otrzymanie nagrody branżowej to dla nas zawsze ogromny powód do radości, a tytuł przyznany przez klientów to największy możliwy zaszczyt. W nasze gazetki wkładamy zawsze dużo pracy i uwagi, ale przede wszystkim stale zadajemy sobie pytanie – czy nasze materiały promocyjne odpowiadają na potrzeby naszych klientów? To właśnie ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza i motywuje nasz zespół do dalszego działania – mówi Michał Groniewski, Dyrektor Marketingu Delikatesów Centrum, i dodaje: – Tworzymy nasze gazetki w taki sposób, by były one dla klienta czytelne, przejrzyste i atrakcyjne. Tak dobieramy układ publikacji, zestaw artykułów oraz promocje, żeby w jak największym stopniu zadowolić naszych klientów. Niezmiernie cieszymy się, że widzą to i doceniają.

Gazetki Delikatesów Centrum oferują produkty wyróżniające sklepy – szeroką ofertę wysokiej jakości mięsa i wędlin z tradycyjnej lady, dowożone codziennie świeże warzywa i owoce, pieczywo z lokalnych piekarni oraz nabiał z małych mleczarni z okolicy. Dzięki czemu Delikatesy Centrum są doskonałym wyborem sklepu na codzienne, świeże zakupy blisko domu.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe