informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
DevCon - deweloperzy Zebra Technologies rozmawiają o AI, mobilności i UX

DevCon - deweloperzy Zebra Technologies rozmawiają o AI, mobilności i UX

Technologie / 2023.09.13

Zebra Technologies Corporation, wiodący dostawca rozwiązań cyfrowych, umożliwiających firmom inteligentne łączenie danych, zasobów i ludzi, zaprezentuje podczas globalnej konferencji deweloperów DevCon swoje zdolności w obszarze sztucznej inteligencji, łączności, mobilności i doświadczenia użytkownika (UX) na obrzeżach biznesu, które ukształtują przyszłość pracy w branży.

Od 13 do 15 września w Madrycie, w Hiszpanii, grupa liderów technologicznych, deweloperów, badaczy i inżynierów z Zebra Technologies, Google, Qualcomm, Deepsense.ai, antuit.ai i Humans in the Loop weźmie udział w prezentacjach, dyskusjach panelowych i warsztatach zbudowanych wokół tych tematów dla uczestników z globalnej społeczności deweloperów.

"Podkreślamy, w jaki sposób programiści mogą wykorzystać połączenie łączności, mobilności i cyfrowej inteligencji dzięki sztucznej inteligencji, aby zapewnić użytkownikom końcowym dopasowane doświadczenia" - powiedział Tom Bianculli, dyrektor ds. technologii w Zebra Technologies, który wygłosi przemówienie otwierające konferencję. "Przedstawiamy wizję tego, jak możemy współpracować i wspierać naszą społeczność programistów w łączeniu się, uczeniu, budowaniu i dostarczaniu wartości dla ich organizacji i naszych wspólnych klientów".  

Rozmowy i warsztaty obejmą szereg popularnych tematów dla programistów AI, począwszy od tego, jak tworzyć aplikacje do przetwarzania przestrzennego w rzeczywistości rozszerzonej dla przedsiębiorstw, po naukę projektowania algorytmów przetwarzania obrazu w oparciu o technologię głębokiego uczenia się.

Douglas Vaz Benitez, starszy dyrektor ds. rozwoju biznesu i dyrektor zarządzający w Hiszpani i Portugali w Qualcomm, opowie o sprzęcie potrzebnym do obliczeń neuronowych, podczas gdy liderzy antuit.ai (grupa Zebra Technologies) zaprezentują wspomagane podejmowanie decyzji przy użyciu studia modelowania o niskim / zerowym zapotrzebowaniu na kod, wykorzystującego uczenie maszynowe, naukę o danych i wiedzę specjalistyczną.

"Chcemy zademonstrować możliwości sztucznej inteligencji firmy Zebra naszej społeczności programistów, która stoi na czele przekształcania przyszłości pracy w rzeczywistość" - deklaruje Stuart Hubbard, starszy dyrektor ds. sztucznej inteligencji i zaawansowanego rozwoju w Zebra Technologies. "Wysyłamy wiadomość, że sztuczna inteligencja na brzegu sieci potrzebuje odpowiedniego sprzętu, takiego jak kamery, czujniki i urządzenia mobilne, aby uwolnić pełny potencjał sztucznej inteligencji. Sprawiamy, że sprzęt staje się częścią dzisiejszej historii AI". Hubbard wygłosi przemówienie na temat aplikacji Edge AI.

Dopełnieniem tematu sztucznej inteligencji będzie prezentacja Tomasza Kułakowskiego, założyciela i dyrektora generalnego Deepsense.ai, który opowie o dużych modelach językowych, ich obecnym i przyszłym wpływie oraz o tym, co oznaczają one dla świata deweloperów. Możliwość "czynienia dobra poprzez czynienie dobra" (ang. do well by doing good) zostanie omówiona podczas sesji z Tess Valbueną, dyrektorką operacyjną Humans in the Loop, która podzieli się wizją firmy polegającą na łączeniu społeczności dotkniętych konfliktami z pracą cyfrową poprzez dostarczanie etycznych adnotacji obrazu w celu zasilania rozwiązań AI i wizji komputerowej.

Rzecznik Google Android Enterprise, Pietro Maggi, wraz z Antonio Alonso Daroca, Android Enterprise Business Development Manager, EMEA, wygłoszą pasjonujące przemówienia na temat skrzyżowania mobilności i transformacji cyfrowej. Ich prezentacja obejmie integralną rolę, jaką mobilność może odegrać w cyfrowej transformacji, spojrzenie na Androida 14, bezpieczne udostępnianie danych między profilami, interfejsy programowania aplikacji (API) do zarządzania urządzeniami z Androidem, konwergencję urządzeń mobilnych z komputerami stacjonarnymi i ulepszenia telefonii.  

Wydarzenie poświęcone łączności, mobilności i UX obejmie również warsztaty na temat wykorzystania IoT w celu umożliwienia płynnego rejestrowania danych i zarządzania urządzeniami, zaawansowanego śledzenia zasobów za pomocą inteligentnych czujników i rejestratorów danych z obsługą cyfrową, rozwoju płatności mobilnych i odczytu portfeli mobilnych, wprowadzenia do szybkiego wdrażania przypadków użycia robotyki za pomocą najnowszych interfejsów API oraz prezentacji na temat tworzenia zoptymalizowanego, płynnego UX na urządzeniach z Androidem, iOS i Internetem. Konferencję zakończy przemówienie na temat UX wygłoszone przez Jamesa Morley-Smitha, globalnego dyrektora ds. doświadczenia użytkownika w Zebra Technologies.

KLUCZOWE WNIOSKI

  • DevCon, odbywająca się co dwa lata globalna konferencja deweloperów firmy Zebra, skupi się na przekształconym UX dzięki postępom w zakresie mobilności, łączności i cyfrowej inteligencji ze sztuczną inteligencją na krawędzi. 
  • Szereg starszych specjalistów firmy Zebra i zaproszonych gości z Google, Qualcomm, Deepsense.ai i Humans in the Loop wygłosi przemówienia i poprowadzi sesje.
  • Deweloperzy mogą zapoznać się z pełnym programem i zarezerwować swoje miejsce tutaj.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe